فیلم لانه با دوبله فارسی - The Lair 2022

۱,۰۵۴
۸۹٪
۴.۶
ساخت بریتانیا سال 2022 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم لانه

فیلم لانه در سال 2022 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان The Lair از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم لانه

هنگامی که خلبان نیروی هوایی سلطنتی، ستوان کیت سینکلر بر فراز افغانستان سرنگون می شود، در پناهگاه متروکه زیرزمینی پناه می گیرد که در آن سلاح های بیولوژیکی مرگبار نیمه انسان و نیمی بیگانه بیدار می شوند.
شورشیان، کاپیتان کیت سینکلر و تری جانسون، خلبانان جنگنده بریتانیایی را بر فراز افغانستان سرنگون کردند. شورشیان که یک بار روی زمین درگیر آتش‌سوزی می‌شوند، جانسون را می‌کشند در حالی که کیت به پناهگاه قدیمی روسی پنهان شده در زیر زمین فرار می‌کند. شورشیان کیت را به یک آزمایشگاه مخفی تعقیب می کنند که در آن تیراندازی های سرگردان به طور ناخواسته موجودات وحشی را از اتاق های سکون رها می کند. با حمله هیولاها، کیت با شورشی دوستانه به نام کبیر به سطح می گریزد. سربازان آمریکایی کیت و کبیر را پیدا می کنند و آنها را به کمپ اصلی خود می برند. فرمانده، سرگرد روی فینچ، ادعاهای موجود در مورد موجودات را رد می کند، اما میکروفیلم را که او از آزمایشگاه به دست آورده مصادره می کند و به ستاد فرماندهی می پردازد. کیت با سربازان دیگری از جمله گروهبان تام هوک، سرجوخه کیپ ویلکس، سرجوخه جید لافایت، سرباز دواین اورت، سرباز ادی سرانو، سرباز تاکر نیل و سربازان انگلیسی گروهبان اسوالد جونز، سرباز دیو برومهد، و سرباز وینس هیوز ملاقات می کند. موجودات فراری پس از شب به اردوگاه فرود می آیند. با شروع هرج و مرج، هیولاها سرانو، اورت، نیل و هیوز را سلاخی می کنند. پس از چندین برخورد خشونت آمیز با موجودات، کیت، کبیر، هوک، فینچ، ویلکز، لافایت، جونز و برومهد در داخل یک کانتینر حمل و نقل دوباره جمع می شوند تا منتظر حمله شبانه باشند. با عقب نشینی موجودات در سپیده دم، ویلکز لاشه ای را که پشت سر گذاشته شده است بررسی می کند. و تعیین می کند که نور خورشید می تواند به جانوران آسیب برساند. فینچ همچنین فاش می‌کند که اطلاعات ارتش به او اطلاع داده است که روس‌هایی که دی‌ان‌ای بیگانه را از یک فضاپیمای سرنگون‌شده بازیابی کرده و آن را با انسان‌ها پیوند داده‌اند، مخفیانه این موجودات را ایجاد کرده‌اند، و تهاجم افغان‌ها در واقع اقدامی برای بازیابی هیولاها برای استفاده به عنوان سلاح‌های زیستی بوده است. لاشه ناگهان دوباره زنده می‌شود. و با شاخک هایی که برای مدت کوتاهی ذهن او را اشغال می کند به کیت حمله می کند. فنچ...

مایکت فیلم اکشن