فیلم هندی عملیات رانیگانج با دوبله فارسی - Mission Raniganj 2023

۶۳
۹۳٪
ساخت هند سال 2023 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم عملیات رانیگانج

فیلم عملیات رانیگانج در سال 2023 ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Mission Raniganj از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم عملیات رانیگانج

مهندس معدن جاسوانت سینگ گیل یک ماموریت نجات چالش برانگیز را برای نجات 65 معدنچی که در یک معدن ذغال سنگ گرفتار شده اند هدایت می کند.
روستای کوچکی در رانی گنج که در آن مردم مانند یک خانواده زندگی می کنند و در آن روزهای خوب و بد را با هم تقسیم می کنند، در حالی که مردان در نزدیکی مزارع زغال سنگ برای زندگی کار می کنند. یک شب مومنانه که 250 کارگر در معدن کار می کنند، پر از آب می شود که بسیاری از آنها موفق می شوند فرار کنید اما هفتاد نفر در داخل گیر افتادند. جاسوانت سینگ گیل یک مهندس معدن در مورد آن پی می برد و بلافاصله به محل می رسد و همسر باردارش نیردوش را در خانه می گذارد. جاسوانت می بیند که روستاییان بیرون معدن جمع شده اند تا از به روز رسانی اعضای خانواده خود و ما خارج از معدن مطلع شوند. در حالی که Sr Enginner Ujwal درمانده است. جاسوانت منطقه معدن را مطالعه می کند و یک طرح نجات ارائه می کند، اما دو مقام فاسد Sen و Dayal سعی می کنند همه چیز را خراب کنند زیرا می خواهند از اوجوال انتقام بگیرند. شالیگرام به همکاران خود امیدوار است که مدیریت قطعاً برای نجات آنها برنامه ریزی می کند و آنها باید برای زنده ماندن به بالای معدن برسند. اما یکی از کارگران متکبر بهولا از آنها راضی نیست و سعی می کند به شستشوی مغزی دیگران بپردازد، در حالی که جاسوانت با بیندال و گوش با موفقیت برنامه نجاتی را انجام می دهند اما به نوعی نمی توانند با کارگران گرفتار ارتباط برقرار کنند.

مایکت فیلم عملیات رانیگانج