فیلم جکسی Jexi 2019 با دوبله فارسی

۶۰
۸۳٪
۶.۰
ساخت آمریکا سال 2019 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم جکسی

فیلم جکسی در سال 2019 در ژانر کمدی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Jexi از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم جکسی

فیل 10 لیست برتر پاپ را در محل کار می سازد. تنها "دوست" او تلفن همراه سیری است. تلفن جدید او شامل کمک هوش مصنوعی جکسی است که کنترل زندگی اجتماعی او را بهبود می بخشد.
فیلم با فلاش بک یک فیل جوان برای صرف شام با والدینش شروع می شود. والدین او شروع به دعوا و ایجاد صحنه می کنند، بنابراین مادرش یک تلفن همراه (مدل بزرگتر) را به او می دهد تا با آن بازی کند. در طول یک مونتاژ، فیل را می بینیم که وقتی بزرگ می شود شیفته تلفن ها شده است و والدینش هنوز در حال بحث هستند. فیل (آدام دی‌واین) اکنون یک بزرگسال است و برای یک وب‌سایت ساخت به سبک Buzzfeed کار می‌کند که توسط کای اداره می‌شود (مایکل. کای کارکنان را تحت فشار قرار می‌دهد تا فهرست‌های بیشتری شامل موضوعات پرطرفدار ارائه کنند که باعث موفقیت‌های زیادی مانند پیتزا شود. فیل یک نویسنده در بخش لیست است، اما او واقعا ترجیح می دهد در بخش اخبار واقعی کار کند، زیرا مدرکش در آن است. به نوعی شبیه فیل است اما احمق تر است. بعد از پایان کار، همکارانش، کریگ و الین (ران فونچس و چارلین یی) از او دعوت می کنند تا بعد از کار با آنها کیک بال بازی کند، اما فیل که از نظر اجتماعی ناتوان است وانمود می کند که برنامه شلوغی دارد و وقتی که آیفون خود را چک می‌کند، می‌بینیم که هیچ برنامه‌ای ندارد. در راه بازگشت از محل کار، فیل در تلفن خود پیچیده می‌شود و در نهایت به سمت صاحب دوچرخه‌فروشی محلی، کیت (الکساندرا. فیل و کیت صحبت می‌کنند) یک ثانیه، و کیت کمی عاشق است، اما فیل بیشتر نگران تلفن کمی آسیب دیده خود است، اما نتیجه می گیرد که در کل مشکلی ندارد. سپس یک دوچرخه‌سوار دیگر به فیل برخورد می‌کند و باعث می‌شود تلفنش کاملاً از بین برود. وقتی فیل تلفن شکسته‌اش را به فروشگاه می‌برد، با فنی (واندا سایکس) روبرو می‌شود که فیل را به خاطر اینکه بیش از حد به تلفن همراهش وابسته است و نیاز به تلفن همراهش دارد سرزنش می‌کند. موقعیت های اساسی زندگی فیل اصرار دارد که تلفنش را عوض کند، بنابراین او برای بازیابی دستگاه جایگزین خود می رود. فیل به آپارتمان خود برگشته و تلفن جدید را روشن می کند و آن را تنظیم می کند که ...

مایکت فیلم کمدی