انیمیشن سگ آواز خوان ۳: نبرد با ریتم Rock Dog 3: Battle the Beat 2022 با دوبله فارسی

۵۸۵
۸۵٪
۴.۸
ساخت آمریکا سال 2022 رده سنی ۳+

درباره انیمیشن سگ آواز خوان ۳: نبرد با ریتم

انیمیشن سگ آواز خوان ۳: نبرد با ریتم در سال 2022 در ژانر انیمیشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Rock Dog 3: Battle the Beat از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن سگ آواز خوان ۳: نبرد با ریتم

هنگامی که نوازندگان جوان در یک برنامه مسابقه موسیقی اعتراف می کنند که هرگز نام Angus Scattergood را نشنیده اند، بودی مجبور می شود برای بازگرداندن نام خوب راک به برنامه بپیوندد.
پس از تور جهان با گروهش True Blue، بودی مدتی مرخصی می گیرد و به روستای زادگاهش، Snow Mountain برمی گردد. زندگی تغییر کرده است. گوسفند و گرگ در هماهنگی زندگی می کنند. با این حال، این با گوسفند محلی هیزل، که از «روزهای خوب قدیم» لذت می برد، زمانی که درگیری و نبرد بین دو گروه وجود داشت، خوش آمد. او عهد می کند که به نحوی دردسر ایجاد کند و تنش بین گرگ ها و گوسفندها را بازگرداند. در همین حال بودی می‌فهمد که یک گروه دختر در یک برنامه مسابقه محبوب موسیقی نمی‌داند که بت او، افسانه راک، آنگوس اسکترگود پس از رفتن آنگوس مجبور می‌شود به برنامه بپیوندد، بودی جای او را به عنوان مربی موسیقی برای گروه پاپ دخترانه می‌گیرد. نام خوب سنگ را برگردانید. این یک جفت بعید است زیرا اجراهای دختران به نورپردازی پر زرق و برق، لباس های نمایشی و ماشین حباب متکی است. در مقابل، بودی از آنها می‌خواهد که انرژی خام راک رول ناب و قدرت موسیقی را در آغوش بگیرند. آنها سرشان را به هم می زنند، که وقتی برای اولین بار در تلویزیون زنده اجرا می کنند، منجر به شکست حماسی می شود. با این حال، دختران و بودی در نهایت به هم متصل می شوند. بادی به آنها می آموزد که چگونه صدای خود را پیدا کنند و یک آهنگ اصلی بنویسند و آنها نیز به نوبه خود به او کمک می کنند تا بازی خود را در برنامه تلویزیونی ارتقا دهد. به زودی بودی با مربی موسیقی دیگر فحش و فحش می دهد. بودی مورد توجه مخاطب قرار می گیرد و یک شبه به یک شخصیت تلویزیونی تبدیل می شود. ناگهان بودی و دختران در جهت مخالف حرکت می کنند، در حالی که دختران آهنگ جدیدی در مورد هماهنگی و با هم بودن می سازند، در حالی که اجرای نمایش در برنامه باعث ایجاد شکاف در روستا می شود. از طریق سوء تفاهم، دختران متقاعد می شوند که بودی از آهنگ جدید آنها خوشش نمی آید و بنابراین تصمیم می گیرند که برنامه را ترک کند. اندکی پس از اینکه بودی کشف تکان‌دهنده‌ای پیدا می‌کند که مجری برنامه در واقع گوسفند ناراضی از دهکده‌اش هیزل است که خود را به شکل گرگ درآورده است. ، آنها می توانند میزبان ساختگی را از بین ببرند. در پایان، دختران اولین آهنگ جدید خود را اجرا می کنند و همه را با پیام هارمونی گرد هم می آورند.

مایکت فیلم انیمیشن