سریال شاینینگ ویل با دوبله فارسی - Shining Vale 2022

۱۹
۷۳٪
۶.۹
ساخت آمریکا سال 2022 رده سنی ۱۸+

درباره سریال شاینینگ ویل

سریال شاینینگ ویل در سال 2022 در ژانر کمدی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Shining Vale از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال شاینینگ ویل

خانواده ای به شهر کوچکی نقل مکان می کنند و به خانه ای می روند که در آن فجایع وحشتناکی رخ داده است. اما به نظر می رسد هیچ کس متوجه نمی شود به جز پت، که متقاعد شده است یا افسرده یا تسخیر شده است - معلوم شد که علائم دقیقاً یکسان است.
خانواده ای ناکارآمد از شهر به شهر کوچکی نقل مکان می کنند و به خانه ای می روند که در آن فجایع وحشتناکی رخ داده است. اما به نظر می رسد که هیچ کس متوجه نمی شود به جز پاتریشیا "پت" فلپس (کورتنی کاکس) که متقاعد شده است که یا افسرده یا تسخیر شده است - معلوم می شود که علائم دقیقاً مشابه هستند. او یک "کودک وحشی" سابق است که با نوشتن یک رمان توانمندسازی پرخاشگر به شهرت رسید (با نام مستعار خانم . 17 سال بعد، تمیز و هوشیار است، اما کاملاً ناتمام است، او هنوز دومین رمان خود را ننوشته است، او آخرین باری که رابطه جنسی داشته است را به یاد نمی آورد. با همسرش تری (گرگ کینیر) و بچه های نوجوانش گینور (گاس برنی) و جیک (دیلن گیج) در آن مرحله هستند که می خواهند پدر و مادرشان بمیرند. با دست‌کار جوانی که وقتی تری سر کار بود برای تعمیر سینک ظرفشویی آمد. او و تری در تلاشی برای نجات ازدواجشان، تمام پس‌اندازشان را نقد می‌کنند و خانواده را از شهر "دیوانه" به یک خانه قدیمی بزرگ منتقل می‌کنند. در حومه شهر که گذشته داستانی خود را دارد، هر کسی شیاطین خود را دارد، اما پت فلپس ممکن است واقعی باشد.

مایکت سریال کمدی