سریال کشتی - Das Boot 2018

۱۴
۱۰۰٪
۷.۵
ساخت آلمان سال 2018 رده سنی ۱۸+

درباره سریال کشتی

سریال کشتی در سال 2018 در ژانر درام ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Das Boot از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال کشتی

یک خدمه قایق بی تجربه باید از یک ماموریت مخفی جان سالم به در ببرند و یک زن جوان آلمانی بین وفاداری به کشور خود و مقاومت فرانسه در درام جنگ جهانی دوم درگیر می شود.
داستان سری جدید و پیشرفته «Das Boot» در پاییز 1942 آغاز می‌شود، زمانی که در بحبوحه جنگ جهانی دوم، جنگ زیردریایی‌ها بیش از پیش وحشیانه‌تر می‌شد. داستان یک خدمه زیردریایی جوان در یک ماموریت نظارتی خطرناک است، در حالی که مقاومت شروع به نفوذ در بندر لاروشل فرانسه می کند. در طول پاییز 1942، در فرانسه اشغالی، 612 اکنون برای اولین سفر خود آماده است، و آماده می شود تا با خدمه جوان خود، از جمله فرمانده جدید، کلاوس هافمن، وارد جنگی فزاینده وحشیانه شود. اولین ماموریت، آنها با شرایط تنگ و تنگه هراسی زندگی در زیر آب دست و پنجه نرم می کنند. شخصیت آنها با بالا رفتن تنش ها و شروع به شکستن وفاداری ها به مرز می رسد. در همین حال، در بندر لاروشل، دنیای سیمون استراسر (ویکی کریپس) مارپیچی می شود. از کنترل خارج شده است، زیرا او در یک رابطه خطرناک و عشق ممنوع غرق شده است، بین وفاداری خود به آلمان و مقاومت سرگردان است و باعث می شود که همه چیز را زیر سوال ببرد. برای بقا، «داس بوت» به بررسی عذاب عاطفی زندگی در طول جنگ جهانی دوم و واقعیت بی‌رحمانه زندگی در یک جنگ بی‌معنا می‌پردازد.

مایکت سریال درام