انیمیشن اردوگاه پایین دریاچه Camp Lakebottom 2013 با دوبله فارسی

۳۴۶
۸۶٪
۵.۰
ساخت کانادا سال 2013 رده سنی ۷+

درباره انیمیشن اردوگاه پایین دریاچه

انیمیشن اردوگاه پایین دریاچه در سال 2013 در ژانر انیمیشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Camp Lakebottom از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن اردوگاه پایین دریاچه

مک گی راهی کمپ تابستانی می شود اما به اتوبوس اشتباهی می رسد و در آنجا با اسکوئیرت و گرچن ملاقات می کند. اتوبوس به کمپ لیک‌باتم ختم می‌شود، مکانی فراموش‌شده و عجیب با ماجراجویی‌هایی برای سه دوست و دشمنشان، بوتسکوات.
مجموعه جدید انیمیشن کمپ لیک‌باتم گروهی از بچه‌ها را دنبال می‌کند که برای بهترین تابستان زندگی‌شان در خطرناک‌ترین (و هیجان‌انگیزترین) کمپ تابستانی که می‌توانید تصور کنید، تصمیم می‌گیرند کارگردان کمپ یک هیولا است، دریاچه به نام Ickygloomy و بلغور جو دوسر زندگی خاص خود را دارد، اما این مانع از تبدیل شدن کمپ لیک‌باتم به بهترین اردوگاه می‌شود، مخصوصاً اگر طعم غیرمنتظره‌ای را داشته باشید... کمپ لیک‌باتم ماجراهای مسخره‌باز قدیمی مک‌گی و تابستان او را در خطرناک‌ترین و هیجان‌انگیزترین کمپ دنبال می‌کند. کمپ تابستانی در جهان کابین‌ها خراب شده‌اند، دریاچه سمی است، موجودات جنگلی جهش یافته‌اند و مشاوران یک نمایش عجیب و غریب هستند، اما مک‌گی و دوستانش گرچن و اسکوئیرت لحظات زندگی‌شان را سپری می‌کنند. تنها چیزی که می‌توانستند بدون آن بچه فضول، جردن باتسکوات، از اردوگاه رقیب تمیز جیرجیر آن سوی دریاچه، کمپ سانی اسمایلز است.

تمام قسمت‌های انیمیشن اردوگاه پایین دریاچه

مایکت سریال انیمیشن