فیلم طرح بازنشستگی با دوبله فارسی - The Retirement Plan 2023

۲۷
۷۷٪
۵.۱
ساخت کانادا سال 2023 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم طرح بازنشستگی

فیلم طرح بازنشستگی در سال 2023 در ژانر جنایی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان The Retirement Plan از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم طرح بازنشستگی

هنگامی که اشلی و دختر جوانش سارا در یک کار جنایی که زندگی آنها را به خطر می اندازد گرفتار می شوند، او به پدری که از او دور شده است مت، که در حال حاضر زندگی یک ادم بازنشسته ساحلی در جزایر کیمن را می گذراند، روی می آورد.
در برنامه بازنشستگی، زمانی که اشلی (اشلی گرین) و دختر خردسالش سارا (تالیا کمپبل) درگیر یک کار جنایی می شوند که زندگی آنها را به خطر می اندازد، او به تنها کسی روی می آورد که می تواند به پدر جدا شده اش مت (نیکلاس کیج) کمک کند. ) در حال حاضر زندگی یک ادم بازنشسته ساحلی در جزایر کیمن را دارد. اتحاد مجدد آنها زودگذر است زیرا به زودی در جزیره توسط رئیس جنایتکار دانی (جکی ارل هیلی) و ستوانش بوبو (ران) ردیابی می شوند. همانطور که اشلی، سارا و مت در شبکه ای خطرناک درگیر می شوند، اشلی به سرعت متوجه می شود که پدرش دچار مشکل شده است. گذشته پنهانی که او چیزی در مورد آن نمی دانست و اینکه پدرش چیزی بیش از آنچه به چشم می آید وجود دارد.

مایکت فیلم جنایی