فیلم کریسمس همسایه بغلی Noel Next Door 2022 با دوبله فارسی

۷۲
۹۱٪
۶.۸
ساخت کانادا سال 2022 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم کریسمس همسایه بغلی

فیلم کریسمس همسایه بغلی در سال 2022 در ژانر کمدی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Noel Next Door از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم کریسمس همسایه بغلی

داستان یک مادر مجرد را دنبال می‌کند که با همسایه‌ای که در حال خراب کردن کریسمس است وارد جنگ لفظی می‌شود، اما متوجه می‌شود که این غرغر اشتباه گرفته ممکن است قلب او را بدزدد.
در این فصل کریسمس، نوئل، پیشخدمت ناهارخوری، تمرکز خود را بر این دارد که آن را برای تنها فرزندش، هنری پیش از نوجوانی، شاد کند، به عنوان اولین بار از زمان طلاق او و پدرش، گرگ. نوئل که حضانت اصلی هنری را بر عهده دارد، نمی‌داند که او تا حدودی به دلیل دعوای مداوم او و او دست به بازی زده است، آخرین مورد اختلاف این است که گرگ می‌خواهد هنری روز کریسمس را با او و نامزدش ریتا بگذراند. خانه خانواده آنها جایی است که گرگ با وجود اینکه آن روز از نظر قانونی با هنری است، محیطی پایدارتر می داند. علاوه بر همه چیز، هنری و در نتیجه توسط انجمن نوئل، با یکی از همسایه‌های مجتمع بزرگ شهری خود وارد نبرد شده‌اند، که تنها او را با نام آقای گیر در واحد 224 می‌شناسند، کسی که رفتار مشابه خود را در این مکان به دیگران نشان داده است. عقده بر سر بیزاری او از کریسمس. در حالی که خواهرش شانون سعی می‌کند او را در قرار ملاقات‌های کور قرار دهد، نوئل دوباره در برابر قرار گرفتن مقاومت نشان می‌دهد، یعنی تا زمانی که با جرمی، یک مشتری جدید ناهارخوری که احساس می‌کند با او ارتباط عاطفی برقرار کرده، ملاقات می‌کند. او متوجه خواهد شد که جرمی طلاق گرفته یک رهبر ارکستر اکنون آهنگساز است، او که با عصا راه می‌رود و بازوی چپش لنگ است که چند سال پیش دچار سکته مغزی شده بود که منجر به ترک همسرش تیلور در افسردگی شد. سپس این سوال پیش می‌آید که وقتی نوئل و جرمی متوجه می‌شود که جرمی و آقای گیر از کریسمس بیزارند، چه اتفاقی می‌افتد، زیرا زمانی که او دچار سکته مغزی شد که زندگی او را کاملاً ویران کرد و وقتی متوجه شد که نوئل است. مادر نوجوانی که مدام او را در بازی کردنش آزار می دهد.

مایکت فیلم کمدی