فیلم قهرمانان Champions 2023 با دوبله فارسی

۹۵
۸۶٪
۶.۷
ساخت آمریکا سال 2023 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم قهرمانان

فیلم قهرمانان در سال 2023 در ژانر کمدی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Champions از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم قهرمانان

دادگاه به مربی سابق بسکتبال لیگ دستور می دهد تا تیمی متشکل از بازیکنان دارای معلولیت ذهنی را مدیریت کند. او به زودی متوجه می شود که علیرغم تردیدهایش، با هم، این تیم می توانند فراتر از آنچه تصور می کردند پیش بروند.
پس از حادثه ای که منجر به از دست دادن شغلش می شود، یک دستیار مربی بسکتبال، مارکوس ماراکوویچ، توسط قاضی انتخاب می شود بین گذراندن دوران زندان یا انجام خدمات اجتماعی مربیگری تیمی از بازیکنان دارای اختلالات یادگیری. مارکوس در ابتدا با مربیگری این تیم جدید دست و پنجه نرم می کند، اما با شناخت شخصی بازیکنان، متوجه می شود که آنها چیزی فراتر از مهارت های آنها در زمین هستند. او همچنین با خواهر خود، الکس، رابطه جنسی معمولی برقرار می‌کند، اما زمانی که جانی به مارکوس وابسته می‌شود و الکس حالت تدافعی به خود می‌گیرد، عوارض ایجاد می‌شود. مارکوس سعی می کند با کمک مربی سابق خود یک شغل مربیگری جدید را به دست آورد، اما متوجه می شود که او دستکاری کرده است و به جای آن از او می خواهد که در مربیگری The Friends کمک کند. تیم هم در داخل و هم در خارج از زمین با چالش هایی مواجه است، اما با راهنمایی ها، آنها شروع به پیشرفت کرده و به فینال راه پیدا می کنند. با این حال، مارکوس خبر استخدام او توسط یک تیم NBA را دریافت می کند که باعث تنش با The Friends می شود. در حالی که تیم برای بازی های نهایی المپیک ویژه در وینیپگ آماده می شود، مارکوس سعی می کند نمایشی را ترتیب دهد که داریوش ضربه آخر را بزند، اما کمک مربی او به او هشدار می دهد که ایده بدی است. مارکوس رویکرد مربیگری خود را دوباره ارزیابی می کند و بازی متفاوتی را ایجاد می کند که منجر به لحظه ای مهم در بازی می شود.

مایکت فیلم کمدی