فیلم سوداگران درد با دوبله فارسی - Pain Hustlers 2023

۲۰
۸۵٪
۶.۵
ساخت بریتانیا سال 2023 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم سوداگران درد

فیلم سوداگران درد در سال 2023 در ژانر جنایی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Pain Hustlers از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم سوداگران درد

لیزا رویای زندگی بهتری برای خود و دخترش دارد. لیزا که برای کار در یک شرکت داروسازی ورشکسته استخدام شده است، با فروش سر به فلک می‌کشد و وارد زندگی پربار می‌شود و او را در میانه یک توطئه جنایتکارانه فدرال قرار می‌دهد.
در سال 2011، لیزا دریک (امیلی بلانت یک مادر مجرد است که به عنوان یک رقصنده عجیب و غریب در فلوریدا کار می کند، در حالی که دختر نوجوانش فیبی (کلوئه کلمن) را بزرگ می کند و با پدرش که در ساوانا زندگی می کند. پس از ملاقات با پیت برنر (کریس ایوانز) در او. باشگاه و گفتگوی دوستانه و معمولی به او پیشنهاد شغلی با دستمزد 000 در سال می دهد. بعداً وقتی دخترش و دوستانش به دلیل آتش سوزی در نزدیکی محوطه دانشگاه تعلیق می شوند، لیزا به مدرسه اش فراخوانده می شود. لیزا فیبی و خواهرزاده اش را می گیرد. خانه ای که در خارج از گاراژش زندگی می کند. پس از مشاجره بر سر پول، خواهرش او را بیرون می کند و لیزا و فیبی به یک متل نقل مکان می کنند. لیزا با کامیل و سیدنی در متل ملاقات می کند. پس از اینکه ماشین او بازپس گرفته می شود، لیزا تصمیم می گیرد پیت را ببرد. پیشنهاد شغلی او را دنبال می کند و او را به دفترش در شرکت داروسازی Zanna می اندازد. او نمی داند که این افراد برای ورود به بازار مشکل دارند و به شدت در حال تقلا برای سرمایه گذاران اضافی برای تامین مالی یک فشار بازاریابی است. IPO برنامه ریزی شده داروی ضد درد سرطان نفوذ کمتری به بازار دارد، اما پیت می‌گوید شروع آن تنها 5 دقیقه طول می‌کشد و مانند سایر داروهای مسکن موجود در بازار اعتیاد آور نیست. اریک پیلی مدیرعامل است و معتقد است که با ضریب نفوذ 22 Zanna یک شرکت ارزش گذاری یک میلیارد دلاری خواهد شد. لارکین معاون بازاریابی است. پیت به رزومه غم انگیز او نگاه می کند و رزومه درسی چشمگیرتری تهیه می کند و ادعا می کند که مدرک بیوشیمی دارد. سپس او را می برد تا با بنیانگذار شرکت، دکتر جک نیل (اندی گارسیا) ملاقات کند که علیرغم توقف ظاهری استخدام شرکت، بلافاصله او را استخدام می کند. پیت به او یک روز مشروط می دهد تا یک پزشک بزرگ را متقاعد کند که داروی خیمه شب بازی آنها، لونافن را تجویز کند. پیت به لیزا می گوید که می تواند 000 در هر ...

مایکت فیلم جنایی