فیلم دروازه نهم - The Ninth Gate 1999

۳۴
۹۷٪
۶.۷
ساخت فرانسه سال 1999 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم دروازه نهم

فیلم دروازه نهم در سال 1999 ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان The Ninth Gate از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم دروازه نهم

دین، یک فروشنده کتاب کمیاب، استخدام می شود تا دو نسخه آخر متنی را که کلید احضار شیطان را در خود دارد، پیدا کند. با این حال، وقتی او خود را در قلب رویدادهای ماوراء الطبیعه می بیند، همه چیز تغییر می کند.
دین کورسو، مستقر در شهر نیویورک، یک مشاور و دلال کتاب کمیاب است و مانند بسیاری از افراد در کسب و کار خود، برای منافع پولی خود، افراد ناآگاهانه را زیر سوال می برد. یکی از مشتریان دائمی او، ناشر و آکادمیک بوریس بالکان، که مجموعه کتاب های کمیاب او فقط بر روی شیطان تمرکز دارد، به تازگی چیزی را به دست آورده است که او آن را افتخار مجموعه خود می داند. این یک نسخه اصلی از قرن هفدهم "نه دروازه پادشاهی سایه ها" اثر آریستید تورچیا است. کپی یکی از تنها سه نسخه شناخته شده موجود است، دو نسخه دیگر، همچنین در دست شخصی، در پرتغال و فرانسه. بالکان معتقد است که تنها یکی از این سه مورد معتبر است، او به کورسو مأموریت سودآور سفر به اروپا را می دهد تا مشخص کند کدام یک از این سه مورد معتبر است و آیا او نمی تواند آن نسخه را به دست آورد. کورسو متوجه خواهد شد که این تکلیف خطرناک است زیرا افرادی که با هر یک از سه نسخه مرتبط هستند در نهایت مرده می‌شوند و مرگ آنها به ظاهر به محتوای خود کتاب‌ها مرتبط است. زن جوانی به این ترکیب اضافه شده است که به نظر می‌رسد به اندازه او درباره کتاب‌ها و صاحبان فعلی آنها بیشتر می‌داند.

مایکت فیلم دروازه نهم