انیمیشن سام آتشنشان: نورمن پرایس و رازی در آسمان با دوبله فارسی - Fireman Sam: Norman Price and the Mystery in the Sky 2020

۱۹
۶۳٪
۵.۹
ساخت بریتانیا سال 2020 رده سنی ۱۳+

درباره انیمیشن سام آتشنشان: نورمن پرایس و رازی در آسمان

انیمیشن سام آتشنشان: نورمن پرایس و رازی در آسمان در سال 2020 در ژانر انیمیشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Fireman Sam: Norman Price and the Mystery in the Sky از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن سام آتشنشان: نورمن پرایس و رازی در آسمان

هنگامی که جو یک باتری فوق العاده جدید اختراع می کند، توجه پروفسور پولونیوم و دستیار مورد اعتماد اما احمق او دکتر کرامپتون را به خود جلب می کند. مانند همه شرورهای خوب، آنها فقط به دنبال بهبود تصویر خود هستند و می خواهند در مرکز توجه باشند. پس از سرقت باتری فوق العاده جدید، دکتر کرامپتون مجموعه ای از تصادفات را در سراسر دهکده ترتیب می دهد تا پروفسور بتواند روز را نجات دهد. اکنون همه در Pontypandy فکر می کنند که قهرمان کتاب های مصور خود را دارند که با محبت او را Flying Man می نامند. نورمن به طور قابل درک مجذوب شده است و کت و شلواری شبیه آن می خواهد، به خصوص که شلوار مرد نورمن او سوراخی در آن دارد. با مرد نورمن و پسر اتمی (جیمز) در مورد پیدا کردن این لباس پرنده عرفانی، مدت زیادی نیست که آنها پولونیوم و لانه را کشف کنند. در کمترین زمان، نورمن در سراسر دهکده پرواز می کند. اما پروفسور پولونیوم برای پس گرفتن کت و شلوارش از هیچ کاری کوتاه نمی آید، از جمله شلیک نسخه کاملا آزمایش نشده و ارتقا یافته لباس پرنده خود، تهدید به نابودی پونتیپاندی اگر نورمن من خود را تحویل دهد. کت و شلوار خراب می شود و در نهایت در سراسر روستا منفجر می شود و باعث آتش سوزی های زیادی می شود.

مایکت فیلم انیمیشن