فیلم بامبلبی Bumblebee 2018 با دوبله فارسی

۱,۰۷۲
۹۳٪
۶.۷
ساخت چین سال 2018 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم بامبلبی

فیلم بامبلبی در سال 2018 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Bumblebee از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم بامبلبی

در فرار در سال 1987، بامبلبی به زباله دانی در یک شهر ساحلی کوچک کالیفرنیا پناه می برد. در آستانه 18 سالگی و تلاش برای یافتن جایگاه خود در جهان، چارلی واتسون بامبلبی را پیدا می کند که زخمی و شکسته شده است.
در Cybertron، Autobots، به رهبری Optimus Prime، در آستانه شکست دادن جنگ بزرگ سایبرترونی به دشمنان خود، Decepticons، آماده‌سازی برای ترک سیاره بودند. Decepticons به رهبری Shockwave، Soundwave و Starscream در حین تخلیه به آنها کمین می کنند و Optimus یک پیشاهنگ جوان 127 ساله را به زمین می فرستد تا پایگاهی از عملیات ایجاد کند که در آن Autobots بتواند دوباره گروه بندی کند. 127 به تنهایی در سال 1987 به زمین می‌رسد، در کالیفرنیا فرود می‌آید و یک تمرین آموزشی که توسط Sector 7 انجام می‌شد، یک سازمان مخفی دولتی که فعالیت فرازمینی‌ها را بر روی زمین نظارت می‌کند، مختل کرد. مامور بخش 7، سرهنگ جک برنز، 127 را یک مهاجم متخاصم فرض می‌کند و حمله می‌کند، 127 را به داخل جنگل می‌راند و سپس توسط Decepticon Blitzwing در کمین قرار می‌گیرد. وقتی 127 از افشای محل نگهداری اپتیموس امتناع می ورزد، بلیتزوینگ با کینه توزی جعبه او را پاره می کند و به هسته حافظه اش آسیب می رساند. 127 موفق می شود بلیتزوینگ را قبل از سقوط از زخم هایش نابود کند. قبل از ورود به حالت سکون، 127 اسکن می کند و به یک فولکس واگن بیتل 1967 زرد رنگ تبدیل می شود.

مایکت فیلم اکشن