فیلم هندی گرگ - Bhediya 2022

۱۱۲
۸۹٪
۶.۸
ساخت هند سال 2022 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم گرگ

فیلم گرگ در سال 2022 در ژانر کمدی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Bhediya از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم گرگ

Bhediya در جنگل های Arunachal، داستان Bhaskar، مردی است که توسط یک گرگ گاز گرفته می شود و شروع به تبدیل شدن به موجود می کند. همانطور که باسکار و دوستانش سعی می کنند پاسخی پیدا کنند، یک سری پیچ و تاب، چرخش و خنده به وجود می آید.
باسکار از یک شرکت زیرساختی قرارداد ساخت جاده می بندد و باید به گواهاتی سفر می کند و تصمیم می گیرد پسر عموی خود جاناردان را نیز همراه خود ببرد و دوست محلی خود جو نیز او را همراهی می کند. ساختن جاده ای بین جنگل طبیعت و همچنین زندگی قبیله ها را مختل می کند، اما برخی از مقامات دولتی فاسد همراه او هستند. یک شب در حالی که جاناردان و جو در حال سفر با ماشین خود هستند، به جنگلی می شکند که بهاسکار توسط یک گرگ ردیابی می شود، خیلی قبل از اینکه او نجات پیدا کند. گاز گرفتن توسط گرگ در باسن خود جایی که جو تصمیم می گیرد او را به دامپزشک آنیکا برساند زیرا رفتن به بیمارستان باعث خرابی در منطقه می شود. پس از حادثه رفتار افراد تغییر می کند و همچنین تغییری در بدن داخلی خود احساس می کند، جایی که جاناردان و مظنون است که او را برگردانده اند. روز بعد به یک رهبر جوان محلی حمله می شود که پس از حمله به بهاسکار علاقه داشت و اوراق جعلی برای بدست آوردن زمین آن را جعل می کرد. جانا و جو متوجه می‌شوند که در گزارش‌های خونی بهاسکار مواد حیوانی وجود دارد و تصمیم می‌گیرند تا او را بررسی کنند تا زمانی که با وحشتی روبرو شوند که بهاسکار واقعاً در شب به یک گرگ بود.

مایکت فیلم کمدی