فیلم هانسل و گرتل شکارچیان جادوگر با دوبله فارسی - Hansel & Gretel: Witch Hunters 2013

۳۰۹
۹۷٪
۶.۱
ساخت آمریکا سال 2013 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم هانسل و گرتل شکارچیان جادوگر

فیلم هانسل و گرتل شکارچیان جادوگر در سال 2013 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Hansel & Gretel: Witch Hunters از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم هانسل و گرتل شکارچیان جادوگر

خواهر برادر هانسل و گرتل شکارچیان حرفه ای هستند که به روستاییان بی گناه کمک می کنند. یک روز آنها به پرونده ای برخورد می کنند که می تواند کلید گذشته آنها را نگه دارد.
خواهر و برادر هانسل و گرتل توسط پدرشان در جنگل تنها می مانند و توسط یک جادوگر تاریک در یک آب نبات اسیر می شوند، اما آنها جادوگر را می کشند و فرار می کنند. سال ها بعد، یتیمان به شکارچیان معروف جادوگران تبدیل شده اند. وقتی 11 کودک در یک روستای کوچک ناپدید می شوند، شهردار هانسل و گرتل را احضار می کند تا آنها را نجات دهند و آنها مینا مو را از دست کلانتر محلی که می خواهد او را به خاطر جادوگری بسوزاند نجات می دهند. به زودی آنها متوجه می شوند که ماه خونی سه روز دیگر نزدیک می شود و موریل، جادوگر تاریک قدرتمند، مسئول تمام آدم ربایی هایی است که قصد دارد از بچه ها با یک ماده مخفی در آبگوشتی استفاده کند که از عهد جادوگران در برابر آتش محافظت می کند. در همین حال، هانسل و گرتل به رازهایی در مورد والدین خود پی می برند.

مایکت فیلم اکشن