سریال برادری ابدی - Eternal Brotherhood 2024

۶
۱۰۰٪
۷.۹
ساخت چین سال 2024 رده سنی ۱۸+

درباره سریال برادری ابدی

سریال برادری ابدی در سال 2024 در ژانر درام ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Eternal Brotherhood از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال برادری ابدی

وارث خانواده زیچوان را دنبال می کند. آنها به همراه برادران قسم خورده اش دی لین و سی ته لین، برای محافظت از خانواده او در برابر تهدیدها تصمیم گرفتند.
در آینده، انسان ها به کاوش و یافتن جهانی قابل بقا در ورای زمین ادامه خواهند داد. "سایا" این پیام را ارسال کرد که یک "سیاره نور" در فاصله سه هزار سال از زمین بسیار نزدیک به زمین پیدا شد، اما پس از آن ارتباط قطع شد. پس از هشت تلاش ناموفق، بشر نوزادی را که از ژن‌های کاپیتان سایا پرورش یافته بود، گرفت و راهی سفر نهایی شد. کشتی ستاره ای نابود شد، اما نوزاد به طور تصادفی موفق شد و بر روی سیاره نور فرود آمد. او به فرزندی پذیرفته شد و زی چوان شیو نام گرفت. سیاره نور هزاران سال است که در حال جنگ بوده است و کوه ها و رودخانه های زیبا که زمانی زیبا بودند ویران شده اند. قدرتمندترین خانواده زی چوان با لیو فنگ و خانواده لین دست به دست هم دادند تا با قبیله سنگال مبارزه کنند و سرانجام دوره کوتاهی صلح را آغاز کردند. با این حال، این صلح شکننده به زودی توسط سنگی ها نابود شد و جنگ دوباره شعله ور شد. زی چوان شیو و دو دوستش، دی لین و سی ته لین، برای پایان دادن به جنگ در سیاره نور و ایجاد صلح دائمی به نیروها پیوستند. با این حال، آنها انتظار دور جدیدی از توطئه را نداشتند که ضربه ای ویرانگر به سیاره نور وارد کرد. با کمک دوستان، زی چوان شیو ارتش را دوباره ادغام کرد، درگیری های داخلی و مشکلات بیرونی را فرو نشاند و تصمیم گرفت همه را به سیاره زمین برگرداند.

مایکت سریال درام