سریال عشق دیوانه وار با دوبله فارسی - Crazy Love 2022

۸۸۱
۹۰٪
۷.۳
ساخت کره جنوبی سال 2022 رده سنی ۱۸+

درباره سریال عشق دیوانه وار

سریال عشق دیوانه وار در سال 2022 در ژانر کمدی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Crazy Love از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال عشق دیوانه وار

نو گوجین، نابغه‌ای که یک شرکت آموزشی خصوصی را اداره می‌کند، به دلیل مبارزات زیاد خود مغرور است، در حالی که منشی فعلی او، لی سینا، که بیش از هر کس دیگری دوام آورده است، تصمیم می‌گیرد به رئیسش بازگردد.
No Go Jin محبوب ترین مربی ریاضی در زمینه آموزش خصوصی و مدیر عامل GOTOP Education است. او حتی با وجود تحصیلات متوسطه، به تمام موفقیت های خود به دلیل هوش فوق العاده اش دست یافته است. او مردی کامل با ظاهری زیبا، بهره هوشی بالا و ثروت به نظر می رسد. خودشیفته هم هست. یک روز ناگهان به او هشدار داده می شود که او را به قتل خواهند رساند. لی شین آ به عنوان منشی No Go کار می کند. او یک کارمند سخت کوش و مسئولیت پذیر است. به دلیل شخصیت ساکت و درون گرا، او حضور کمی در کنار رئیسش نو گو جین و همکارانش در محل کار دارد. همکارانش شروع به شناسایی او می کنند زیرا او بیش از 1 سال برای No Go Jin بدنام کار کرده است. سپس متوجه می شود که زمان زیادی برای زندگی کردن ندارد.

مایکت سریال کمدی