سریال بریکینگ بد - Breaking Bad 2008

۳,۰۸۰
۹۶٪
۹.۵
ساخت آمریکا سال 2008 رده سنی ۱۸+

درباره سریال بریکینگ بد

سریال بریکینگ بد در سال 2008 در ژانر جنایی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Breaking Bad از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال بریکینگ بد

یک معلم شیمی که به سرطان ریه غیرقابل جراحی مبتلا شده است، با دانش آموز سابقش به تولید و فروش شیشه روی می آورد تا آینده خانواده اش را تضمین کند.

والتر اچ وایت یک نابغه شیمی است، اما به عنوان معلم شیمی در دبیرستان آلبکرک، نیومکزیکو کار می کند. زمانی که متوجه می‌شود به سرطان ریه پایانی مرحله III مبتلا شد و مدت کوتاهی برای زندگی باقی مانده بود، زندگی او به شدت تغییر می کند. والت برای اطمینان از آینده مالی پسرمعلولش و همسر باردارش، از پیشینه شیمی خود برای ساخت و فروش بهترین نوع شیشه استفاده می کند. برای فروش جنس‌های خود، او با جسی پینکمن، شاگرد سابقش همکاری می کند. این متد آنها را خیلی سریع ثروتمند می کند.  اما پس از مدتی توجه برادر خواهرش از DEA هنک را به خود جلب می کند. وضعیت والت در دنیای مواد مخدر بهتر می‌شود. والت تبدیل به یک جنایتکار خطرناک می شود و جسی تبدیل به یک فروشنده سرگردان می شود. هنک همیشه دم خود را داغ می کند و والت را مجبور می کند تا راه های جدیدی برای پوشاندن ردپای خود بیابد.

مایکت سریال جنایی