فیلم برنامه ای در دهکده رقصنده: طولانی تر، ترسناک تر - KKN di Desa Penari: Luwih Dowo, Luwih Medeni 2022

۷۴
۷۹٪
۵.۷
ساخت اندونزی سال 2022 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم برنامه ای در دهکده رقصنده: طولانی تر، ترسناک تر

فیلم برنامه ای در دهکده رقصنده: طولانی تر، ترسناک تر در سال 2022 در ژانر ترسناک ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان KKN di Desa Penari: Luwih Dowo, Luwih Medeni از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم برنامه ای در دهکده رقصنده: طولانی تر، ترسناک تر

شش دانشجوی کالج که در یک برنامه خدمات اجتماعی ثبت نام کرده‌اند، در یک روستای دورافتاده با یک رقصنده محلی مسحورکننده با یک معمای ترسناک روبرو می‌شوند.
شش دانش آموزی که برنامه خدمات اجتماعی (CSP) را در یک روستای دورافتاده به نام‌های نور، ویدیا، آیو، بیما، آنتون و واهیو اجرا کردند، هرگز فکر نمی‌کردند که روستای انتخابی آنها فوق‌العاده باشد. پاک پرابو، دهکده به آنها هشدار می دهد که از دروازه ممنوعه عبور نکنند. این مکان مرموز ممکن است ربطی به رقصنده زیبایی داشته باشد که شروع به مزاحمت نور و ویدیا می کند. یکی یکی شروع به احساس غریبگی روستا کردند. بیما شروع به تغییر نگرش می کند. CSP آنها به هم ریخته است. ساکنان نامرئی روستا آنها را دوست ندارند. نور سرانجام متوجه می شود که یکی از آنها یک قانون مرگبار در دهکده را نقض می کند. وحشت رقصنده مرموز از این هم شوم تر است. آنها از مباه بویوت، یک شمن محلی، کمک می خواهند. خیلی دیر. آنها تهدید می شوند که نتوانند به سلامت از روستای معروف به روستای s برگردند.

مایکت فیلم ترسناک