فیلم رمبو ۴ با دوبله فارسی - Rambo 2008

۲۹۰
۹۲٪
۷.۰
ساخت آلمان سال 2008 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم رمبو ۴

فیلم رمبو ۴ در سال 2008 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Rambo از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم رمبو ۴

در تایلند، جان رمبو به گروهی از مزدوران می پیوندد تا وارد برمه پاره پاره شده و گروهی از امدادگران مسیحی را که توسط واحد پیاده نظام بیرحم محلی ربوده شده بودند، نجات دهند.
جان رمبو کهنه سرباز ویتنام در طول زندگی خود از مصیبت های دلخراش زیادی جان سالم به در برده است و از آن زمان به یک زندگی ساده و منزوی در تایلند پناه برده است، جایی که وقت خود را با گرفتن مار برای سرگرمی های محلی می گذراند و مردم محلی را با قایق PT قدیمی خود سوار می کند. اگرچه او به دنبال اجتناب از دردسر است، مشکل راهی برای یافتن او دارد: گروهی از مبلغان مسیحی حقوق بشر، به رهبری مایکل برنت و سارا میلر، با تمایل به اجاره قایق خود برای سفر از رودخانه به برمه، به رمبو نزدیک می شوند. برای بیش از پنجاه سال، برمه یک منطقه جنگی بوده است. مردم کارن منطقه که متشکل از دهقانان و کشاورزان هستند، حکومت ظالمانه ارتش قاتل برمه را تحمل کرده اند و هر روز برای بقا تلاش می کنند. پس از اندکی تأمل درونی، رمبو این پیشنهاد را می پذیرد و مایکل، سارا و بقیه مبلغان را به بالای رودخانه می برد. هنگامی که مبلغان در نهایت به روستای کارن می‌رسند، خود را بخشی از یورش سرگرد سادیستی Pa Tee Tint و تعدادی از مردان ارتش برمه می‌بینند. بخشی از روستاییان و مبلغان مورد شکنجه قرار می گیرند و به طرز فجیعی به قتل می رسند، در حالی که تن و افرادش بقیه را اسیر می کنند. وزیر مسئول ماموریت که نگران ناپدید شدن آنها است، گروهی از مزدوران را جمع می کند و از رمبو می خواهد که آنها را با قایق خود منتقل کند، زیرا او آخرین مکان دقیق آنها را می داند.

مایکت فیلم اکشن