فیلم آنتبلیوم با دوبله فارسی - Antebellum 2020

۴۳
۷۹٪
۵.۸
ساخت آمریکا سال 2020 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم آنتبلیوم

فیلم آنتبلیوم در سال 2020 در ژانر درام ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Antebellum از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم آنتبلیوم

نویسنده موفق ورونیکا هنلی خود را در یک واقعیت هولناک به دام افتاده می بیند و باید قبل از اینکه دیر شود این راز را کشف کند.
فیلم از چیزی شروع می شود که به نظر می رسد یک مزرعه قبل از شکم دوران است. نیروهای کنفدراسیون به رهبری مردی به نام جاسپر (جک هیوستون) چند برده فراری را وارد می کنند. یکی از آنها، آمارا (آچوک ماجاک) پس از تماشای مردان دیگر که وسیله‌ای را به برده دیگری به نام الی (تونگای) می‌بندند، دوباره با وحشت فرار می‌کند. به جای بازگرداندن به قبل از جنگ، کشته شود، و جاسپر با شلیک گلوله به سر او را ملزم می کند. یکی از زنان اسیر شده، ادن (ژانل مونائه) به خانه صاحبش آورده می شود، ژنرال کنفدراسیون که فقط به عنوان "او" شناخته می شود. (اریک. او ادن را کتک می‌زند و به او دستور می‌دهد که نامش را بگوید. وقتی او نمی‌تواند، یک اتوی مارک را می‌گیرد و آن را در پشتش می‌سوزاند، و باعث می‌شود که قبل از اینکه نامش را فریاد بزند، از شدت عذاب فریاد بزند. شش هفته بعد، یک گروه جدید سیاه پوستان را به مزرعه می آورند. جاسپر به گروه دستور می دهد که صحبت نکنند مگر اینکه به آنها اجازه داده شود. همسر الیزابت (جنا مالون) دخترش (آربلا لاندروم) را می آورد تا یکی از زنان گروه را انتخاب کند. دختری نام جولیا (کیرسی) را می‌گذارد. وقتی ادن جولیا را با خود می‌برد، از ادن می‌پرسد که کجا هستند و چه اتفاقی می‌افتد، اما ادن به او می‌گوید که ساکت بماند. الی بعداً به خانه او می‌رود تا بپرسد چه زمانی می‌توانند دوباره فرار کنند، اما به نظر می‌رسد که ادن قطع امید کرده اند او با احتیاط روی زمین راه می‌رود تا ببیند هنگام پا گذاشتن روی کدام تخته‌ها صدا ایجاد نمی‌شود. جولیا سپس به خانه اش می رود، جایی که به نظر می رسد از قبل می داند ادن واقعاً کیست. او می خواهد تلاش کند و فرار کند، زیرا باردار است، اما ادن زخم نام تجاری را به او نشان می دهد تا نشان دهد که بهتر است مسئولان را عصبانی نکند. جولیا از عدن ابراز ناامیدی می‌کند و می‌گوید که او یک رهبر نیست. بردگان مجبور می‌شوند در جمع او و سربازانش کار کنند، جایی که او به حفظ شیوه زندگی‌شان می‌بالد...

مایکت فیلم درام