سریال اهل جهنم با دوبله فارسی - Hellbound 2021

۷۵۱
۷۹٪
۶.۶
ساخت کره جنوبی سال 2021 رده سنی ۱۸+

درباره سریال اهل جهنم

سریال اهل جهنم در سال 2021 در ژانر جنایی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Hellbound از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال اهل جهنم

موجودات غیرزمینی محکومیت‌های خونینی را ارائه می‌کنند، افراد را به جهنم می‌فرستند و گروهی مذهبی را پدید می‌آورند که بر اساس ایده عدل الهی بنا شده است.
مردم پیش‌بینی‌هایی درباره زمان مرگشان می‌شنوند. وقتی آن زمان فرا می رسد، فرشته مرگ در مقابل آنها ظاهر می شود و آنها را می کشد. جونگ سو (یو این) رئیس مذهب جدید Saejinrihwe است. او در مورد پدیده ای صحبت می کند که فرشتگان مرگ از جهنم می آیند و وحی را از جانب خداوند بیان می کنند. جونگ سو دارای کاریزمای شدید و جنبه مرموز است. Bae Jae (پارک مین) یک PD برای یک ایستگاه پخش است. او سعی می کند حقیقت را در مورد گروه مذهبی Saejinrihwe کشف کند. مین جین (کیم جو) یک وکیل است. او در برابر گروه "Hwasalchok" "Arrowhead" که متشکل از افرادی است که کورکورانه Saejinrihwe را دنبال می کنند، می ایستد. سونگ هیون (Won A) همسر بی است. او از درد عاطفی فرو می ریزد، که نمی تواند با آن مقابله کند. جین هون (یانگ جون) یک کارآگاه است و پرونده هایی را که مربوط به ظهور فرشتگان مرگ است، بررسی می کند.

مایکت سریال جنایی