فیلم همسایه خوب با دوبله فارسی - The Good Neighbor 2021

۸
۷۵٪
۶.۱
ساخت لاتویا سال 2021 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم همسایه خوب

فیلم همسایه خوب در سال 2021 در ژانر جنایی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان The Good Neighbor از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم همسایه خوب

دوستی جوانه زدن بین دو همسایه بسیار متفاوت زمانی که دیوید بر زن جوانی می زند و باعث مرگ او می شود، چرخشی غم انگیز به خود می گیرد.
روزنامه نگار آمریکایی، دیوید لوک کلینتنک، کار جدیدی را در ریگا، لتونی، برای دوست قدیمی خود، گرانت بروس دیویسون در شبکه مطبوعاتی اروپا آغاز می کند. این کار با یک خانه بزرگ، قدیمی و مبله و ماشین BMW دیگر همراه است. وقتی ماشینش روشن می شود، زنگ در خانه جدیدش را می زند و با رابرت جاناتان ریس مایرز ملاقات می کند. رابرت در ماشین به او کمک می کند و آنها ماشین را برای چرخش می برند و با هم دوست می شوند. عصر روز بعد آنها به یک کلوپ شبانه می روند که در آن دیوید با جنین از لندن ملاقات می کند و شماره تلفن او را می گیرد. دیوید در حال رانندگی به خانه، به طور تصادفی به یک دوچرخه سوار تاریک در جاده ای برخورد می کند. معلوم شد که جنین است. رابرت، یک پرستار، سعی می کند به او کمک کند اما مرده است. او DUI دیوید سوار شده را متقاعد می کند که بدون گزارش آن را براند. رابرت بعداً ماشین را به دریاچه می برد. در محل کار، دیوید با شرکت در کنفرانس مطبوعاتی پلیس که در آنجا خواهرش از او می‌خواهد تا شاهدان و مقصر را پیدا کند، ضربه و فرار را پوشش می‌دهد.

مایکت فیلم جنایی