سریال سایه و استخوان Shadow and Bone 2021 با دوبله فارسی

۳۰۴
۸۹٪
۷.۵
ساخت آمریکا سال 2021 رده سنی ۱۳+

درباره سریال سایه و استخوان

سریال سایه و استخوان در سال 2021 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Shadow and Bone از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال سایه و استخوان

نیروهای تاریک علیه آلینا استارکوف نقشه‌ساز یتیم توطئه می‌کنند، زمانی که او قدرت خارق‌العاده‌ای را آزاد می‌کند که می‌تواند سرنوشت دنیای از هم پاشیده‌اش را تغییر دهد.
از کتاب لی باردوگو به همین نام (اول از سه گانه گریشا) آلینا استارکوف و مالین اورتسف هر دو یتیم هستند که با هم بزرگ شده اند و دوستان جدایی ناپذیری هستند. هر دو در اولین ارتش راوکا خدمت می کنند. هنگامی که مال (مالیف) به کشتی اختصاص داده می شود تا از فولد عبور کند، نوار تاریک و بایر زمینی که در آن هیولاها زندگی می کنند، راوکا را به دو نیم می کند، آلینا از ترس جدا شدن از دوستش، راهی کشتی می شود. هیولاها (ولکرا) حمله می کنند و در حین نجات مال، آلینا استعداد گریشا را نشان می دهد. گریشا افرادی هستند که توانایی دستکاری عناصر و افراد را دارند. به نظر می رسد، آلینا می تواند نور را تداعی کند، که این توانایی است که تصور می شود چیز افسانه ای است. ژنرال کیریگان، رهبر ارتش دوم، متشکل از گریشا، پس از تأیید قدرت او را به پایتخت می برد تا او را به دادگاه ارائه دهد و آموزش او را شروع کنید او برای جا افتادن تلاش می کند و در پذیرش نقش جدید خود به عنوان منجی اعلام شده کشور مشکل دارد. اما بیشتر دلش برای مال تنگ شده است. او به این فکر می‌افتد که وقتی احساس رها شدن در او فرو می‌رود و قدرتش افزایش می‌یابد، او را رها کرده است. او شروع به معاشقه با کیریگان می کند، اما به زودی از گذشته تاریک او باخبر می شود. توسط معلمش بغرا به او فاش شد که کریگان در واقع همان بدعت گذار سیاه قرن هاست که فولد را ایجاد کرده است و با قدرت او قصد دارد از آن به عنوان سلاحی برای تسخیر جهان استفاده کند. او باید فرار کند، در حالی که ژنرال و دوستانش در حال شفا هستند، با کلاغ ها روبرو می شود، خدمه کوچکی از جنایتکاران حرفه ای که در حال کار برای ربودن او هستند. با فرار از آنها، او در نهایت با مال ملاقات می کند، کسی که او را از قصر ردیابی می کند. آنها تصمیم می گیرند به شمال بروند تا گوزن جادویی را از رویای تکرار شونده شکار کنند، یکی از موجودات افسانه ای که گفته می شود قدرت هر کسی که آن را می کشد را تقویت می کند. در نهایت آنها گوزن را پیدا می کنند اما آلینا از کشتن آن امتناع می کند. کیریگان ظاهر می شود، گوزن را می کشد ...

مایکت سریال اکشن