سریال عروسی غیر ممکن - Wedding Impossible 2024

۹۱
۸۲٪
۷.۰
ساخت کره جنوبی سال 2024 رده سنی ۱۸+

درباره سریال عروسی غیر ممکن

سریال عروسی غیر ممکن در سال 2024 در ژانر درام ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Wedding Impossible از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال عروسی غیر ممکن

نا آه جئونگ با دوستش لی دو هان، وارث گروه چبول ال جی، وارد یک ازدواج قراردادی می شود تا رازی را از خانواده اش پنهان کند. زمانی که برادر دو، لی جی هان، با ترتیب دادن آنها مخالفت می کند، مشکلات به وجود می آید.
نا جونگ (جون سئو) به عنوان یک بازیگر دیگر کار می کند. او به عنوان یک بازیگر با استعداد است، اما او اصلاً به خاطر کارش شناخته شده است. او تجربه بازیگری به عنوان یک زن متاهل را دارد، اما، در زندگی واقعی، به دلیل واقعیت دشوار او، زندگی دوستی او در معرض خطر است. او یک دوست مرد به نام لی هان (کیم وان) دارد که 15 سال است او را می شناسد. لی هان پسر خانواده‌ای است که گروه LJ را اداره می‌کنند. او توسط خانواده اش تحت فشار قرار می گیرد تا ازدواج کند، اما او رازی دارد که ازدواج نمی کند. لی هان به دوستش Na Jeong رو می کند و می پرسد که آیا او مانند همسرش و قانون خانواده اش رفتار می کند. او این پیشنهاد را می پذیرد و برای بازی در اولین نقش اصلی زندگی اش به عنوان همسر لی آماده می شود. در آن زمان، او یک اختلال غیرمنتظره دارد. آن شخص لی هان (مون مین) است که برادر کوچکتر لی است. لی هان جاه طلبی دارد تا برادر بزرگترش لی هان را جانشین گروه LJ کند. لی هان برای رسیدن به هدفش سخت کار می کند، اما برنامه او با اعلام ناگهانی عروسی اش مختل می شود. لی هان اکنون سعی می کند از عروسی خود جلوگیری کند و یون وون (بائه کیونگ) را به عنوان عروس احتمالی خود وارد تصویر می کند.

مایکت سریال درام