انیمیشن گربه ‌ها و سگ‌ ها ۳: اتحاد پنجه‌ها Cats & Dogs 3: Paws Unite 2020 با دوبله فارسی

۴۵۳
۸۶٪
۳.۸
ساخت آمریکا سال 2020 رده سنی ۷+

درباره انیمیشن گربه ‌ها و سگ‌ ها ۳: اتحاد پنجه‌ها

انیمیشن گربه ‌ها و سگ‌ ها ۳: اتحاد پنجه‌ها در سال 2020 در ژانر انیمیشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Cats & Dogs 3: Paws Unite از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن گربه ‌ها و سگ‌ ها ۳: اتحاد پنجه‌ها

گوئن گربه و راجر سگ ماموران مخفی هستند که به طور مخفیانه از جهان محافظت و نجات می دهند بدون اینکه انسان ها هرگز متوجه شوند. مشارکت آنها به دلیل آتش بس بزرگ است که خصومت سگ و گربه را برای یک دهه متوقف کرده است.
به لطف تلاش‌های سازمان مخفی، خاتمه رقابت حیوانات خزدار، صلح شکننده بین گربه‌ها و سگ‌ها که به عنوان آتش بس بزرگ شناخته می‌شود، در دهه گذشته به طور یکپارچه حفظ شده است. بدون شک، پس از وقایع Cats Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010) این دوره صلح‌آمیزترین و بی‌حادثه‌ترین دوره در تاریخ هر دو گونه بوده است، اما جنگ در حال آغاز شدن است. این بار، به نظر می رسد که یک غول پیکر بلندپرواز و همدست باهوش او، موفق شده اند به سیستم مشاهده آنلاین هک کنند و به رقابت های قدیمی دامن بزنند. اکنون، این به دو مامور مخفی محاکمه نشده، گوئن، گربه ی نارنجی رنگ، و راجر، سگ گله، بستگی دارد که از یک توطئه شوم با ابعاد جهانی، همراه با تعداد انگشت شماری جاسوس پاهای شجاع جلوگیری کنند.

مایکت فیلم انیمیشن