فیلم مادر مافیا با دوبله فارسی - Mafia Mamma 2023

۱۴۶
۸۴٪
۵.۴
ساخت بریتانیا سال 2023 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم مادر مافیا

فیلم مادر مافیا در سال 2023 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Mafia Mamma از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم مادر مافیا

یک مادر آمریکایی وارث امپراتوری مافیای خود در ایتالیا می شود. او به‌عنوان سرپرست جدید کسب‌وکار خانوادگی، به‌طور خنده‌دار انتظارات او را زیر پا می‌گذارد.
کریستین، مدیر بازاریابی دارویی آمریکایی، گمشده، خیانت شده و تنها، دچار مشکلی در زندگی خود می شود. اما همه چیز در شرف تغییر است وقتی بیانکا وکیل کالابریایی با کریستین تماس می گیرد تا به او اطلاع دهد که پدربزرگ جدا شده اش در وصیت نامه اش از او نام برده است. و دقیقاً مانند آن، کریستین با اکراه به ایتالیا می رود تا در مراسم تشییع جنازه شرکت کند و امور خود را حل کند. با این حال، بستگان مرموز او بیش از آنچه که به نظر می رسد وجود دارد. در نتیجه، به جای سفر رایگان به اروپا برای غذای خوب و عاشقانه، مشاور خانواده بیانکا، مهمان چشم را زیر بال خود می گیرد تا طناب ها را به او نشان دهد. پس از همه، مشاور مو با یک وظیفه چالش برانگیز روبرو است: به کریستین کمک کند تا از یک جنگ خونین چمن جان سالم به در ببرد و به عنوان مافیای همیشه ایتالیایی، تجارت خانوادگی را به دست بگیرد.

مایکت فیلم اکشن