فیلم گرفتن جان‌ها با دوبله فارسی - Taking Lives 2004

۴۴
۷۹٪
۶.۲
ساخت آمریکا سال 2004 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم گرفتن جان‌ها

فیلم گرفتن جان‌ها در سال 2004 در ژانر جنایی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Taking Lives از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم گرفتن جان‌ها

پلیس کانادایی فرانسوی، یک نمایه گر اف بی آی را فرا می خواند تا یک قاتل زنجیره ای را که هویت هر قربانی جدید را به دست می آورد، دستگیر کند.
فیلم از اوایل دهه 1980 شروع می شود. مارتین اشر جوان با اتوبوس راهی کانادا شد. او در اتوبوس با نوجوان دیگری به نام مت سولزبی آشنا می شود. وقتی اتوبوس خراب شد، تصمیم گرفتند ماشینی کرایه کنند و به سمت سیاتل بروند. در جاده ماشین پنچر می‌شود و مت شروع به تعویض لاستیک می‌کند. مارتین در مورد اینکه او و مت تقریباً یک قد هستند توضیح می دهد و در آن لحظه او به سرعت مت را به سمت کامیونی که در حال نزدیکی است هل می دهد و باعث تصادف بزرگی می شود که در آن مت و راننده هر دو می میرند. او گیتار را گرفت و مانند مت آواز خواند. بیست سال بعد، یک پروفایل اف بی آی، ایلینا اسکات، به کانادا می آید تا به شکار قاتل زنجیره ای مارتین اشر که چندین مرد را کشته و بر اساس هویت آنها زندگی می کند، کمک کند. مادرش ادعا می کند که مارتین را در شهر کبک دیده است و به پلیس می گوید که مارتین شیطان است. پلیس همچنین یک شاهد عینی جیمز کاستا دارد که آشر آخرین قربانی خود را کشت...

مایکت فیلم جنایی