انیمیشن تناسخ شیرین Sweet Reincarnation 2023 با دوبله فارسی

۲۸۹
۹۲٪
۶.۴
ساخت ژاپن سال 2023 رده سنی ۱۸+

درباره انیمیشن تناسخ شیرین

انیمیشن تناسخ شیرین در سال 2023 در ژانر انیمیشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Sweet Reincarnation از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن تناسخ شیرین

قدیمی Pastry Mille Morteln از تناسخ است و با دنیای جادویی روبرو می شود. او باید یاد بگیرد که چگونه مبارزه کند، از دانش شیرینی پزی خود در مورد شیرینی و کشف جادو در طول راه استفاده کند.
یک شیرینی پزی برجسته به طرز غم انگیزی در یک تصادف جان خود را از دست می دهد. در آخرین لحظات خود، با پشیمانی که به آرزویش نرسیده است، خدا را صدا می زند که او با دادن فرصتی دیگر به او پاسخ می دهد. از این رو، قهرمان داستان در یک فضای فانتزی قرون وسطایی به عنوان پسر یک قهرمان جنگی که به خاطر تلاش‌هایش به او اعطا شد و یک نجیب زنی که برای ازدواج فرار کرد و در نتیجه خانواده‌اش روابطش را قطع کردند، تناسخ پیدا کرد. در حال حاضر، قلمرو آنها شامل سه روستای کوچک است که در یک زمین بایر برای بقا تلاش می کنند. علاوه بر این، شکر و سایر مواد تشکیل دهنده بسیار گران هستند. ناگفته نماند، انواع مشکلات، از حملات راهزنان گرفته تا توطئه های سیاسی، در راه است. اما با این وجود، Pastry می‌خواهد از رویای خود دست بکشد و اکنون مصمم است شیرینی‌هایی را به این دنیا بیاورد. او نمی داند که چقدر نقشه کشی و زیرکی برای غلبه بر همه اینها لازم است...

مایکت سریال انیمیشن