انیمیشن کایجو شماره ۸ با دوبله فارسی - Kaiju No. 8 2024

۱,۱۴۳
۹۷٪
۸.۴
ساخت ژاپن سال 2024 رده سنی ۱۸+

درباره انیمیشن کایجو شماره ۸

انیمیشن کایجو شماره ۸ در سال 2024 در ژانر ماجراجویی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Kaiju No. 8 از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن کایجو شماره ۸

مردی که در شغلی دور از رویاهای کودکی خود کار می کند، در موقعیتی غیرمنتظره گرفتار می شود... . او با تبدیل شدن به یک هیولا، بار دیگر به آرزوی همیشگی خود جامه عمل پوشاند... .
در ژاپن، هیولاهایی که به نام کایجو شناخته می شوند، به طور مرتب به مردم حمله می کنند و نیروی دفاع ژاپنی وظیفه کشتن آنها را بر عهده دارد. پس از اینکه شهر آنها در کودکی توسط کایجو ویران شد، دوستان دوران کودکی کافکا هیبینو و مینا آشیرو هر دو قول دادند که به عضویت نیروی دفاعی درآیند. مینا به عنوان فرمانده یگان سوم دفاع مشهور شده است، اما کافکا بارها در امتحان رد شده و یکی از اعضای خدمه پاکسازی، Monster Sweeper Inc. است که وظیفه آنها دفع اجساد مرده هیولاها پس از نبرد است. پس از اینکه یک هیولای کوچک سخنگو از طریق دهانش به بدن او پرواز می کند، کافکا توانایی تبدیل شدن به هیولا را به دست می آورد که توسط نیروی دفاعی "کایجو شماره 8" نامیده می شود. کافکا در حالی که در فرم است کاملاً آگاه باقی می ماند، اما قدرت مافوق بشری به دست می آورد و اولین هیولایی می شود که از نیروی دفاعی فرار می کند. کافکا با تصمیمی جدید، تصمیم می گیرد که می خواهد در کنار هم بجنگد و در نهایت به نیروهای دفاعی ملحق می شود و در عین حال توانایی های جدید خود را نیز مخفی نگه می دارد.

مایکت سریال ماجراجویی