انیمیشن شبدر سیاه: شمشیر پادشاه جادوگر با دوبله فارسی - Black Clover: Sword of the Wizard King 2023

۵۸۱
۹۳٪
۷.۵
ساخت ژاپن سال 2023 رده سنی ۱۳+

درباره انیمیشن شبدر سیاه: شمشیر پادشاه جادوگر

انیمیشن شبدر سیاه: شمشیر پادشاه جادوگر در سال 2023 در ژانر انیمیشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Black Clover: Sword of the Wizard King از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن شبدر سیاه: شمشیر پادشاه جادوگر

در دنیایی که جادو همه چیز است، آستا، پسری که بدون جادو به دنیا آمده است، قصد دارد «شاه جادوگر» شود، تا بر ناملایمات غلبه کند، قدرت خود را ثابت کند و سوگند خود را با دوستانش حفظ کند.
آستا، پسری بدون جادو در دنیایی که جادو در آن همه چیز است متولد شد و رقیب او یونو، جادوگر نابغه ای که توسط برگ افسانه ای گریمور انتخاب شده بود، با هم با تعدادی از دشمنان قدرتمند مبارزه کرده اند تا قدرت خود را فراتر از سختی ها اثبات کنند و به اوج برسند. mage "جادوگر. ایستاده در مقابل آستا و یونو، که آرزوی تبدیل شدن به پادشاه جادوگر را دارند، پادشاهان جادوگر از گذشته هستند. کنراد لتو، پادشاه جادوگر سلف جولیوس، زمانی مورد احترام مردم Clover Kingdom بود اما ناگهان علیه پادشاهان طغیان کرد. پادشاهی و مهر و موم شده بود، احیا شده است. اکنون او قصد دارد از "شمشیر امپراتوری" برای احیای 3 مخوف ترین پادشاه جادوگر تاریخ، ادوارد آوالاچ، پرینسیا فانی بانی و جستر گارانداروس استفاده کند و پادشاهی شبدر را تصاحب کند.

مایکت فیلم انیمیشن