خانه برنامه آموزشی
بورسی پول(مدرسه بورس)

بورسی پول(مدرسه بورس)

آموزش تکنیکال-بنیادی

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۷۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده آموزش بورس بورسی پول
‏‏سلام عرض ادب
‏تیم بورسی پول تشکیل شده از چند کارشناس مربوطه درحوزه بازارهای سرمایه بورسی و سهامی که ریز به ریز جزئیات را برای شما فراهم آوردیم.
‏رسالت ما در بورسی پول به این طور تهیه کرده ایم که بهترین آموزشهای مفاهیم عمومی پراز اطلاعات دقیق، تحلیل تکنیکال،بنیادی،پرایس اکشن،اندیکاتور ها، اسیلاتور ها،الگو های نموداری ،استراژی معاملات با ابزارها تکنیک های استفاده استراژی های معاملاتی با کلیه ابزار تکنیکال و..... است.
‏به طوری که هم قابل استفاده در بورس باشد و هم بتوانید از این علم در دیگر بازارهای مالی مثل بازار جهانی فارکس، طلا و ارزهای دیجیتال بهره ببرید . کیفیت آموزها هم از لحاظ تصویر و هم از لحاظ محتوای آموزش ها بسیار بالا است و موفقیت شما را تضمین می کنیم .
‏۲۰۰ راز موفقیت معامله گران حرفه ای شامل قوی ترین،پراستفاده ترین،آزمایش و امتحان شده که قطعیت به ۹۹٫۹ درصد استراژی معاملاتی شخصی خودتان را میسازید.
‏کلیه آموزشها با ضمانت ساخت استراژی خدمت شما ارائه می شود.
‏‏رفع خطا تحت وب ویو
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟