خانه بازی تفننی
Tooth Fairy Horse - Caring Pony Beauty Adventure

Tooth Fairy Horse - Caring Pony Beauty Adventure

تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۳۶
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Yboga doo
‏‏اسب زیبای دندان جادویی را در یک بازی شگفت‌انگیز ملاقات کنید!
‏ اگر بازی مراقبت از اسب‌های دخترانه با مزارع و اسطبل‌ اسب‌ و مراحل متنوع را دوست داشته باشید پس این بازی مخصوص شماست.
‏ اسب دندان جادویی به اسب‌های تک‌شاخ، کره اسب‌ها و خانواده اسب‌های کوتوله اعتماد کرده تا یک مزرعه اسب کامل با همه‌ی امکانات را در کنار هم داشته باشد.
‏ ،از مراحل ساده مزرعه‌داری گرفته تا همه نوع سوارکاری جذاب، زاد و ولد اسب‌های کوتوله، مسابقه دادن
‏ سالن موی رنگین کمانی، ماجراجویی با اسب‌های کوتوله و چالش‌های هیجان‌انگیز مزرعه اسب‌های
‏ وحشی همه و همه در یک بازی شما را به وجد خواهد آورد.
‏ هنگامی‌که شما در این بازی سالن زیبایی موی اسب‌های کوتوله و سالن موی اسب‌های دیگر را پیدا کنید در هر کدام می‌توانید بیشتر به جستجو و اکتشاف پرداخته و شانس آن را خواهید داشت تا دروازه‌های جدیدی از بازی را به روی خود باز کنید و از سرزمینی پر از اسب‌های کوچک با همه نوع اسب‌های شاهدخت تک‌شاخ افسانه‌ای مناسب سوارکاری بچه‌ها، اسب‌های کوتوله و انواع داستان‌های حیوانات افسانه‌ای دیدن کنید.
‏ پناهگاه اسب‌ها را ببینید و از این بازی مزرعه‌داری بیشتر از همیشه لذت ببرید. به اسب‌های کوچک و کوتوله در قلمرو اسب‌های دندان جادویی بپیوندید تا همه چیز را در مورد نگهداری از تک‌شاخ‌ها، روبان و بافتن مو، چگونه سوار شدن و چگونگی توجه و عشق ورزیدن به آنها را تجربه کنید. این ماجراجویی افسانه‌ای را از تمیز کردن اسطبل اسب‌های‌ کوتوله‌ شروع کنید. در این اسطبل همه نوع اسب مانند مادیان یا اسب نر و حتی اسب‌های وحشی منتظر ماجراجویی هستند. جادوی اسب سواری را درک کنید و حرکات زیبای اسب‌ها را ببینید و در این مسیر به یک سوارکار تبدیل شوید، سیر رشد اسب‌ کوتوله خود را از اول مشاهده کنید.
‏ به عنوان یک آرایشگر حرفه‌ای یال‌های اسبتان را زیباتر کنید، یال‌ها را تمیز کنید و شانه بزنید. وقتی که حیوان‌های تحت مراقبت شما در حال کشیدن کالسکه اسب هستند مراقبت از یال‌ها برای یک تک‌شاخ ماده بسیار ضروری است. آرایش‌های متنوع یال‌ها را امتحان کنید و در این بازی دخترانه تبدیل به یک آرایشگر و طراح مدل مو شوید. در سالن زیبایی صدها مدل متنوع وجود دارد، از بعضی عطرها و آیتم‌های تزئینی نیز بر روی اسب خود استفاده کنید. حالا با تقویت و زیباسازی سم‌‌ها ادامه دهید، آنها نیاز دارند تا سالم و قوی باشند تا اسب شما قدرت دویدن مداوم در کل قلمرو را داشته باشد. نعل اسب برای تکاملش حیاتی است. نعل‌های قدیمی را دور بیندازید و سم‌‌ها را برس بکشید و سپس نعل‌‌های جدید را نصب کنید. اسب‌تان را زیبا کنید و کالسکه دریافت کنید. اسب را به دلخواه پوشانده و زین کرده و ماجراجویی‌های جذاب را شروع کنید.
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ - این بازی بر روی دستگاه‌های مختلف به صورت روان اجرا می‌شود.
‏ - یکی از بهترین بازی‌های مراقبتی برای کودکان
‏ - به هر شکلی که دوست دارید مراحل اسب‌سواری را کامل کنید.
‏ - این بازی برای کودکان در هر رده سنی مناسب است.
‏ - یکی از بازی‌های مراقبتی رایگان در سراسر دنیا
‏ - پس از تکمیل مراحل آموزشی وارد مراحل اصلی می‌شوید.
‏ - از هنر نقاشی‌ و طراحی نیز لذت ببرید، می‌توانید نقاشی کشیدن را از سالن زیبایی اسب‌ها شروع کنید.
‏ - گیم‌پلی این بازی شما را شیفته خود می‌کند.
‏‏-ارتقای پایداری بازی
‏-تجربه سفارشی بزرگتر
‏-رفع اشکالات جزئی
‏از نسخه ارتقا یافته بازی لذت ببرید.
‏و اجازه بدید بدونیم چطوری میتونیم بازی رو بهبود ببخشیم!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟