استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dream Hospital: Doctor Tycoon

Dream Hospital: Doctor Tycoon

نسخه۲.۱۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۳
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۱۳
حجم۲۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Yboga doo
‏‏وارد هیئت مدیره بیمارستان و مرکز پزشکی چندتخصصی شهر شوید و یک سرمایه دار بیمارستان شوید! ما می خواهیم به مدیر جدید مراقبت های بهداشتی این شبیه ساز بیمارستان خوش آمد بگوییم: شما! کارکنان بیمارستان ما را برنامه ریزی، مدیریت و هماهنگ کنید و خود را به یک مدیر حرفه ای و پزشک ستاره این کلینیک تبدیل کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏درهای بیمارستان ما همیشه باز است. بدون توجه به زمان، اورژانس هر کلینیک مراقبت های بهداشتی باید برای هر چیزی آماده باشد - این یک بازی شبیه سازی بیمارستان واقعی است! با استخدام بهترین کادر پزشکی و با مدیریت امور مالی بخش های مراقبت های بهداشتی به بهترین مدیر تبدیل شوید. ارائه مراقبت های نجات دهنده، سرمایه گذاری در تجهیزات پزشکی پیچیده، تولید درمان و مدیریت مسائل تجاری و رعایت بهداشت برای اطمینان از کیفیت خدمات بیمارستانی شما. این یک شبیه‌سازی مدیریت پزشکی واقعی است - تصمیم‌های شما بر کل سیستم مراقبت‌های بهداشتی تأثیر می‌گذارد!
‏بیمارستان رویا به شما این امکان را می‌دهد:
‏اتاق‌های درمان واقعی، تشخیصی و اورژانس بسازید
‏تحقیق برای دارو، درمان‌های دارویی جدید، و فناوری های عملیات
‏بیمارستان خود را تزئین کنید، مبلمان، لوازم جانبی و رنگ های مختلف را انتخاب کنید و کلینیک خود را زیبا کنید
‏درمان و داروی مختلف برای درمان بیماری ها و جراحات مانند بهترین بازی های پزشک و سلامتی تولید کنید
‏کسب درآمد خوب با برنامه ریزی استراتژی خود و شفای بیماران بیمار خود با بهترین کارکنان و تجهیزات پزشکی شهرت خود را به دست آورید
‏هر بیماری و جراحتی را در اتاق عمل درمان کنید یا از درمان های دیگر استفاده کنید
‏با سایر بیمارستان های شهر رقابت کنید، در رویدادهای چند نفره شرکت کنید، و با بهترین کلینیک بودن، جوایز بزرگی را برنده شوید
‏ناوگان آمبولانس خود را برای درمان افراد بیشتری بفرستید. حتی می توانید از هلیکوپتر برای بیماران VIP استفاده کنید!
‏در بهترین بازی رایگان شبیه سازی بیمارستان به بهترین مدیر بیمارستان تبدیل شوید
‏اتاق های مراقبت پزشکی بسازید. کادر پزشکی را استخدام کنید، به دقت انتخاب کنید که کدام پزشکان و پرستاران در بیمارستان شما کار خواهند کرد تا بتوانید بهترین درمان و دارو را به بیماران ارائه دهید. دستیاران را مدیریت کنید تا از بیمارستان شما مراقبت کنند و مرکز را تمیز نگه دارند. تصمیمات سخت بگیرید، گزینه های درمانی را انتخاب کنید، درمان ایجاد کنید.
‏بازی مدیریت با موضوع بیمارستان
‏مرکز بهداشتی خود را با استراتژی طراحی کنید تا آن را بزرگتر کنید و آن را به بهترین بیمارستان تاریخ تبدیل کنید! خود را در موقعیت یک مدیر واقعی قرار دهید. فکر کنید که در حال انجام بازی های پزشک نیستید، بلکه در حال مدیریت یک پرسنل واقعی بیمارستان و مشکلات مدیریتی هستید. بهترین کادر پزشکی را استخدام کنید، داروها را تولید کنید و بهترین تجهیزات پزشکی را برای درمان موثر بیماران مبتلا به درد دریافت کنید. بیماران مبتلا به عفونت های باکتریایی و ویروسی را درمان کنید، جراحات را بهبود بخشید، تب شدید را درمان کنید، یا حتی در مورد داروهای جدید قلب تحقیق کنید. بیمارستان خود را با رنگ‌ها، مبلمان و تزئینات مختلف سفارشی کنید!
‏بیماران خود را درمان، مراقبت و راضی نگه دارید
‏ابزارهای پزشکی پیشرفته، تجهیزات اشعه ایکس، و اتاق‌های اورژانس را در مرکز بهداشتی خود بسازید تا به افراد بیمار خدمات کاملی ارائه دهید. مرکز مراقبت های بهداشتی پزشکی بهترین کادر پزشکی را انتخاب کنید - فقط بهترین پزشکان و پرستاران در کلینیک شما کار می کنند. حداکثر راحتی و خدمات عالی را به بیماران خود ارائه دهید.
‏آمبولانس خود را برای مواقع اضطراری بفرستید، بیماران خاص را به بیمارستان خود بیاورید. آزمایش های تشخیصی را انجام دهید، اجازه دهید پزشک متخصص عمل های پیچیده را انجام دهد و پرستار بیماری بیمار را با قرص و دارو درمان کند. مراقبت و شفا چیزی است که بیشترین اهمیت را دارد!
‏این بازی مدیریت شبیه سازی کسب و کار با موضوع بیمارستان به شما امکان می دهد با سایر بازیکنان شهر خود رقابت کنید. در این شبیه سازی ساخت بیمارستان به بهترین تبدیل شوید! استراتژی خود را برنامه ریزی کنید و با ساختن کارآمدترین، زیباترین و دلپذیرترین مرکز بهداشتی شهر، بالاترین شهرت را به عنوان یک مدیر به دست آورید!
‏بیمارستان خواب رایگان است، اگرچه برخی از آیتم های درون بازی را می توان با پول واقعی خریداری کرد.
‏بازی شبیه ساز بیمارستان ما را در فیس بوک لایک کنید: https://www.facebook.com/dreamhospitalgame/
‏اگر در مورد بازی سوالی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید: support@yboga.com
‏این بازی نیاز دارد اتصال به اینترنت برای کارکرد صحیح
‏‏ویژگی های جدید را در بیمارستان رویا کشف کنید! ‎ از رابط کاربری اصلی، و الماس خود را به موقع دریافت کنید.
‏اگر عاشق بیمارستان رویا هستید، لطفاً به ما امتیاز دهید!
‏به درمان بیماران خود ادامه دهید! 🌟

نظرات و امتیاز ها

۱۱۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ADRINA
٢٩ فروردین ١٤٠٣

‏✓ خیلی بد ‏✗ نت زیاد

میپسندم۱۵ نمیپسندم۷
عکس کاربر خوشحالی
١٦ فروردین ١٤٠٣

‏✓ همه چی را می توان تکان داد ‏✗ نت لازم دارد خیلی خیلی هم بد است فقط یک خوبی دارد اونم در خط بالا نوشتم خیلی خیلی بازی بدیییییییییی است ومن دوستش ندارم نمیدونم چرا همینجوری خد مشتری ها میروند ما باید فقط براشون چهارتا دونه صندلی بگذاریم خیلییییی بدهههههههه نصب نکنید الکی نت هدر میدهید

میپسندم۱۶ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر فاطمه زهرا
٢ فروردین ١٤٠٣

این بازی واقعا خرابه لطفا ازتون خواهش میکنم این بازی رو نصب نکنید

میپسندم۲۹ نمیپسندم۱۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های دخترانه دکتری

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده