خانه بازی فکری
Can You Escape this 151+101 Games - Free New 2021

Can You Escape this 151+101 Games - Free New 2021

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۷
حجم۹۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده HFG Entertainments
‏‏این بازی شامل 151+101 مرحله با مضامین مختلف است.تمام این مراحل پک کاملی از ژانرهای مختلفی است که بازی را پوشش می دهد،فرار در فضای باز،سرقت از بانک،فرار از ایستگاه قطار،قلعه و تونل،گنجینه های پرماجرا،تله در فضای بسته،فرار از مکان های مرموز و... .هر ژانر مکان متناسب با خودش را دارد،تا انتظارات بازیکنان را برآورده کند.این بازی تماما برای آزمایش میزان ایده پردازی شماست.
‏این بازی فانتزی جزو بهترین بازیهای اتاق فرار است،به گونه ای که این احساس واقعی را به شما القا می کند که گویی درون دنیای خیال هستید و سعی در فرار از آن دارید.بازی های سرگرم کننده و مخفیانه ی HFG همگی این حس را برای شما به ارمغان می آورد،به شما دوستداران بازی های فرار کلاسیک پیشنهاد میکنیم که آخرین بازی های فرار جدید را جستجو کنید!
‏ویژگی های این بازی:
‏-151+101 مرحله ی چالش برانگیز
‏-مکان های بسیار زیبا
‏-معماهای پازلی
‏-فضای بازی اعتیاد آور
‏-انیمیشن های صیقلی و شفاف
‏-سکه های هدیه ی روزانه
‏گرافیک طبیعی و واقع گرایانه
Minor Bug Fixed
Performance Improved
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟