استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۳۱
تعداد دانلود۴۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۰
حجم۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده bmapps
‏‏چه چالش دوست داشتنی برای شرکت در آن، شما قطعا باید این بازی آشپزی را به دلیل تجربه ای که از آن به دست خواهید آورد، امتحان کنید. به این فکر کنید که اگر می توانستید دستور العمل های مختلف را فقط با دنبال کردن مراحلی خاص و با استفاده از مواد اولیه خواسته شده یاد بگیرید، خوب اکنون در این بازی آشپزی امکان پذیر است زیرا باید یک دستور خوشمزه از یک کیک به شکل یک کیک درست کنید. اسب شاخدار ناز قسمت پخت وجود دارد که به معنای واقعی کلمه ترکیب را با استفاده از آرد، نمک، تخم مرغ روی خمیر اول درست می کنید، سپس کره، شکر، کراکر و روغن را در ظرف دیگری بریزید و مخلوط کنید. هر دو را با هم جمع کنید و کل ترکیب را در سینی خرگوش شکل قرار دهید. آن را در فر قرار دهید و صبر کنید تا آنقدر زنگ بزند که بیرون بیاید. امتیاز خود را به مرحله پخت اضافه کنید و به مرحله تزئین بروید. کرم را بکشید و سطح را مرطوب کنید تا جایی که آن ناحیه را بپوشانید، سپس جزئیات نهایی را اضافه کنید و کیک تک شاخ خود را شبیه به کیک واقعی کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏مهارت های طراح خود را با مهارت های پخت ترکیب کنید و دریابید که چگونه می توانید در آشپزخانه سرآشپز باشید. راهی برای بهبود توانایی های خود پیدا کنید و محدودیت های خود را در مورد هنر آشپزی آزمایش کنید. فراموش نکنید که هر مرحله ای که انجام می دهید تحت نظارت است و هر کاری که انجام می دهید بر اساس توانایی های شما رتبه بندی می شود تا آن را در سریع ترین زمان ممکن حل کنید. سعی کنید بالاترین امتیاز را در صفحه کسب کنید و حداکثر امتیاز را در هر مرحله جمع آوری کنید.
‏این ویژگی های جالب بازی را بررسی کنید:
‏- موسیقی پس زمینه سرگرم کننده و گرافیک عالی
‏- بازی رایگان
‏- کنترل آسان بازی
‏- مهارت های آشپزی خود را توسعه دهید
‏- مهارت خود را در هنر پخت کیک بهبود بخشید
‏- یاد بگیرید که چگونه یک دستور غذا را دنبال کنید و آن را به کتاب خود اضافه کنید
‏- دنبال کنید یک دستور العمل خاص و یاد بگیرید که چگونه آن را خودتان انجام دهید

نظرات و امتیاز ها

۵۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر rahil azdh a
٣١ خرداد ١٤٠٢

خیلی خیلییییییییییییییییییییی بده قبل اینکه نصب کنید نظر هارو چک کنید

میپسندم۷ نمیپسندم۱
عکس کاربر m🖤...
٢٤ اردیبهشت ١٤٠٢

حوصله سرور مراحل تکراری

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر فاطمه❤💛
١٨ بهمن ١٤٠١

خیلی بازیه بدی هست اصلا نمیاره همش میزنه متوقف شده است نمیشه من پیشنهاد میکنم نصب نکنین. یک دونه ستاره دادم چون نظرم ثبت بشه

میپسندم۲۶ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده