استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Vudu- Buy, Rent & Watch Movies

Vudu- Buy, Rent & Watch Movies

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۱۰.r۰۱۴.۱۶۸۰۷۱۴۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۷
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۲
حجم۲۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده VUDU
‏‏فیلم ها، هر جا. آیا می خواهید آنها را به صورت رایگان بخرید، پخش کنید، اجاره کنید یا تماشا کنید؟ برنامه رایگان Vudu را دریافت کنید و فوراً فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را در هر کجا و هر زمان که می خواهید، در تلفن یا دستگاه مورد نظر خود تماشا کنید. آزادانه به ما بپیوندید - بدون اشتراک و هیچ قراردادی برای امضا در اینجا! فیلم‌ها و نمایش‌های جدید را هفته‌ها قبل از عرضه در قفسه‌ها و سایر خدمات پخش اشتراکی تماشا کنید. با وضوح و صدای خیره کننده تا 4K UHD، با صدای Dolby Vision HDR و Dolby Atmos در دستگاه های منتخب پخش جریانی کنید. یا هزاران عنوان را با تبلیغات محدود با Vudu Movies On Us تماشا کنید - اکنون همچنین در برنامه Android TV.
‏7 دلیل برای اینکه چرا Vudu را دوست خواهید داشت را کشف کنید:
‏تلفن شما = کل کتابخانه شما
‏کتابخانه فیلم در تلفن شما؟ Vudu همه چیز را ممکن می کند. همه فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی شما اکنون در تلفن شما یافت می‌شوند، بله، حتی فیلم‌های کاملاً جدید! کتابخانه ما همچنین می‌تواند شما را برای سال‌ها مشغول کند: با بیش از 100000 فیلم و نمایش، امکان پیوند دادن حساب Disney Movies Anywhere و موارد جدیدی که هر ماه منتشر می‌شوند، همیشه چیزی برای لذت بردن خواهید داشت.
‏ آنچه را که می خواهید، هرچه می خواهید، تماشا کنید
‏استریم، اجاره یا مالک؟ دانلود و تماشا به صورت آفلاین؟ آیا می خواهید پرداخت کنید؟ شما باید دقیقاً تصمیم بگیرید که چگونه می‌خواهید نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی خود را تماشا کنید.
‏فیلم‌های رایگان
‏فیلم‌ها، به‌صورت رایگان. (واقعاً.) با Movies On Us، یک فیلم انحصاری Vudu، می‌توانید هزاران فیلم را با تبلیغات محدود و کوتاه تماشا کنید و مجبور به پرداخت هزینه نباشید.
‏دانلود و تماشای آفلاین
‏اگر یک فیلم خریداری یا اجاره کنید فیلم یا یک برنامه تلویزیونی، Vudu به شما امکان می دهد آن را در تلفن خود دانلود کنید. از کتابخانه خود به صورت آفلاین لذت ببرید! و بافر را فراموش کنید: دیگر برای پخش جریانی به سیگنال ضعیف Wi-Fi وابسته نخواهید بود.
‏بدون اشتراک
‏فقط برای چیزی که می خواهید تماشا کنید بپردازید. برای کاتالوگ نمایش‌هایی که نمی‌خواهید تماشا کنید هزینه ندهید: فقط آنچه را که می‌خواهید دریافت کنید.
‏فیزیکی را به دیجیتال تبدیل کنید
‏از قبل یک کپی فیزیکی از یک فیلم دارید؟ با استفاده از دیسک به دیجیتال، یک UPC را اسکن کنید و نسخه های سخت را تنها با یک کلیک به فرمت دیجیتال تبدیل کنید. آنچه دارید دانلود کنید و از فیلم‌های خود به‌صورت آفلاین لذت ببرید.
‏ادغام بی‌نظیر
‏Vudu توسط Google Chromecast پشتیبانی می‌شود. درست است، لازم نیست خود را محدود به صفحه نمایش تلفن خود کنید: بزرگ باشید و فیلم جدید خود را در تلویزیون خانگی خود تماشا کنید.
‏برنامه ما را دوست دارید؟ لطفا آن را ارزیابی و بررسی کنید. و نظرات خود را در Googleplay@vudu.com با ما در میان بگذارید.
‏در http://www.vudu.com/UHD درباره Vudu UHD بیشتر بدانید
‏با دانلود، نصب و استفاده از این برنامه ، شما با خط مشی رازداری Fandango (https://www.fandango.com/policies/privacy-policy) و شرایط و خط مشی ها (https://www.fandango.com/policies/terms-and-policies) موافقت می کنید.
‏ اطلاعات من را نفروشید: https://www.vudu.com/privacy
‏‏رفع اشکال و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
rose
٤ اسفند ١٤٠١

اصلا این برنامه بالا نمیاد فقط اینترنت الکی مصرف کردم

۰ ۰
Narjes Mahdavi
٧ بهمن ١٤٠٠

زبان اصلیه و پولیه

۲ ۰
meysam maleky
١٥ مهر ١٤٠٠

فوق‌العاده

۳ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط