خانه برنامه سیر و سفر
Guru Maps - Offline Maps & Navigation

Guru Maps - Offline Maps & Navigation

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۶۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Mobile Maps SPC
‏‏نرم افزار اندروید Galileo Offline Maps Pro یک نرم افزار نقشه و مکان یابی آفلاین می باشد. این نرم افزار در عین حال که ساده و آسان می باشد اما تمام جزییات را نشان می دهد. شما می توانید مسیرهای موردعلاقه خود را روی نقشه علامت بزنید و در قسمت بوک مارک و موردعلاقه ها خود ضبط کنید. این نرم افزار یک نقشه آفلاین بسیار دقیق از تمام کشورهای جهان می باشد.
‏OSM یک جایگزین اپن سورس در نقشه های گوگل و Waze است. این نرم افزار به صورت ماهانه به روز رسانی می گردد. همچنین این نرم افزار اندروید بسیار سریع می باشد و به محض وارد کردن عنوان؛ نتایج را به شما نشان می دهد. نرم افزار با روشهای گوناگونی کار می کند مانند مختصات؛ نام و …
‏جستجو در این نرم افزار با چند زبان انجام می شود. در نرم افزار اندروید Galileo Offline Maps Pro قابلیت تغییر سایز نقشه و قابلیت ضبط مسیرها حتی زمانی که نرم افزار در پس زمینه است نیز وجود دارد. این نرم افزار اندروید دارای حالت ردیابی و قابلیت زوم کردن نیز می باشد. همچنین این نرم افزار مختصات و مقیاس را نمایش می دهد.
‏این نرم افزار اندروید بر سرعت؛ مسافت؛ زمان سفر و ارتفاع روی نقشه در طول سفر نیز نظارت می کند. امکان ارسال بوک مارکها و مجموعه کل سفر در قالب فایل KML یا GPX از ویژگی های این نرم افزار می باشد.
‏ 
‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Galileo Offline Maps Pro:
‏– امکان ذخیره مکانهای مورد علاقه روی نقشه
‏– امکان اختصاص تعداد زیادی از آیکونها به بوک مارکها
‏– امکان ضبط مسیرها حتی زمانی که نرم افزار در پس زمینه است
‏– نظارت بر سرعت؛ مسافت؛ زمان سفر و ارتفاع روی نقشه در طول سفر
‏– قابلیت انتخاب ۷ مسیر رنگی
‏– امکان ارسال بوک مارکها و مجموعه کل سفر در قالب فایل KML یا GPX
‏– سازماندهی مجموعه برنامه های سفر
‏– قابلیت زوم کردن
‏– دارای حالت ردیابی
‏– نمایش مختصات و مقیاس
‏– پشتیبانی از ۱۱ زبان
‏– پشتیبانی آفلاین از نقشه
‏– قابلیت تغییر سایز نقشه
‏– دارای رابط کاربری آسان
• Added quick map switch button
• Fixed GeoJSON related bugs. Supported data from overpass-turbo.eu
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟