استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
خانه بازی تفننی
Water Park Pretty Girl : dress up game

Water Park Pretty Girl : dress up game

نسخه۲.۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۰۵
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵۵
حجم۲۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده FirstFox Games
این اپلیکیشن به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه (کمیته فیلترینگ) از حالت انتشار خارج شده است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاس‌گزاریم.

در عین حال می‌توانید اپلیکیشن مایکت را روی گوشی خود نصب کنید و به آخرین نسخه هزاران برنامه و بازی اندرویدی، با سرعت بالا و ترافیک نیم بها دسترسی پیدا کنید

مایکت
۹ مگابایت
۲۸ میلیون
۴.۷
۳۰۳,۰۲۰
‏‏‏‏‏‏یک بازی تفننی جالب و در عین حال سرگرم کننده و کاراکتر هایی بامزه( پارک آب دختر زیبا)،
‏‏‏برای دختر کوچولوها لباس انتخاب کنید و مدل مویشان را تغییر دهید و حتی حالت و ژست شان را از بین 9 ژست یا حالت مختلف انتخاب کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏‏‏حتی میتوانید پشت زمینه ای که کاراکتر مورد علاقه تان در آن ایستاده را نیز تغییر دهید و بعد از آنکه کار آرایش و انتخاب لباس برای کاراکترتان تمام شد تصویر او را ذخیره کنید یا حتی با دیگران به اشتراک بگذارید.
‏‏‏بازی کلا دارای 6 محله ذخیره سازی برای ذخیره سازی عکس هاست و اگر تمام آنها پر شوند باید تصویر جدید خود را روی یکی از تصویر های قبلی ذخیره کنید.
‏‏‏لطفا دختر زیبا را خیلی دوست داشته باشید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏▽به روزرسانی Water Park Pretty Girl ( Jul.23.2021)

‏-بهبود کارایی دستگاه.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده