خانه بازی کلمات و دانستنی‌ها
جدولینه (جدول شرح در متن)

جدولینه (جدول شرح در متن)

تعداد دانلود۳۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۷۴
حجم۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده جلیل
‏‏بازی جدول شرح در متن برای اندروید.
‏برای حل کردن جدول‌ها نیازی به تایپ کردن ندارید و مانند جدول‌های دیگر، لازم نیست دنبال حروف بگردید. جواب جدول زیر انگشتان شماست.
‏در هر سطحی که باشید می‌توانید جدول‌های این مجموعه را حل کنید و همه جا از حل کردن آنها لذت ببرید.
‏هر خانه جدول از سه حرف تشکیل شده است که فقط یکی از آنها درست می‌باشد. با لمس خانه‌ها، می‌توانید حروف بعدی را ببینید. پس از کامل کردن جدول ی‌توانید به مرحله بعد بروید.
‏با ارتقا بازی به نسخه حرفه‌ای، قفل تمام جدول‌ها باز می‌شود و شما می‌توانید هر جدولی را که خواستید به انتخاب خود حل کنید. همچنین در نسخه حرفه‌ای امکان زوم کردن بر روی سؤالات قرار داده شده است که با لمس سؤال مورد نظر، آن سؤال برای شما برجسته خواهد شد.
‏ما سعی کردیم تا حد امکان این بازی را ساده طراحی کنیم و تمرکز اصلی ما بر روی کاربرد هرچه راحت‌تر بازی و کیفیت جدول‌ها می‌باشد. انتخاب رنگ‌ها هم به گونه‌ای است که خستگی چشمان شما را به حداقل می‌رساند.
‏منتظر پیشنهادهای سازنده شما هستیم.
‏‏افزودن مراحل جدید (۱۳۵۰ جدول تاکنون)
‏رفع چند ایراد جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟