استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۸.۵.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۴
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۹
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Moula Software
‏‏زنگ ساده یک برنامه ساعت زنگ دار رایگان طراحی شده برای ایجاد، ویرایش و حذف هشدارها در ساده ترین راه است. شما می توانید ساعت زنگ دار ساده را برای از خواب بیدار شدن در صبح یا یادآوری راه اندازی برای وظایف خود در طول روز استفاده کنید.
‏مزیت اصلی زنگ ساده این است که شما می توانید زمان را برای زنگ به طور مستقیم به جای استفاده از یک انتخاب، فشار دادن فلش و یا حرکت از طریق یک لیست بزرگ از اعداد تایپ کنید. شما فقط می توانید دکمه ها را برای ساعت ها و دقیقه های زنگ جدید خود را به طور مستقیم در صفحه کلید عددی بر روی صفحه نمایش فشار دهید، و این آن را! شما همچنین می توانید هشدارها را فقط با یک لمس ویرایش یا حذف کنید، زمان زیادی را صرفه جویی کنید، زمانی که نیاز به تنظیم هشدارهای خود دارید.
‏بر خلاف دیگر ساعتهای زنگ هشدار دهنده برای آندروید، زنگ ساده زنگ های خود را به ترتیب آنها به ترتیب آنها را صدا می کند، بنابراین شما به راحتی می توانید شناسایی کنید که وظایفی که شما باید بعد انجام دهید، اگر شما از هشدار ساده به عنوان 'برای انجام' لیست وظایف استفاده کنید.
‏اگر از ساعت زنگ دار ساده استفاده می کنید تا صبح بیدار شوید، شما می توانید از رویاهای خود به آرامی از رویاهای خود بیدار شوید، به روش صلح آمیز و پیشرفته، زیرا زنگ ساده به جای شروع حداکثر حجم زنگ هشدار را به آرامی افزایش می دهد. به این ترتیب، شما می توانید از صدای بلند در حالی که در خواب عمیق هستید، از صدای بلند جلوگیری کنید.
‏زنگ ساده دارای یک روش غیر فعال کردن دکمه 3 دکمه (اختیاری) است که مانع از تصادف زنگ هشدار و اجتناب از شما می شود. شما باید واقعا بیدار شوید تا تمام 3 دکمه را فشار دهید. اگر می خواهید برای مدتی خوابید، می توانید زنگ هشدار را با فشار دادن فقط یک دکمه چرت زدن بزرگ انجام دهید. همانطور که هر کس ترجیحات و نیازهای خود را دارد، ساعت زنگ دار ساده به شما اجازه می دهد صدای زنگ هشدار را سفارشی کنید (انتخاب هر آهنگ زنگ، صدا یا آهنگ در تلفن خود)، مدت مکث بین هشدارها و بسیاری از تنظیمات دیگر.
‏اگر بخواهید هر روز، در روزهای کاری، تعطیلات آخر هفته یا فقط چند روز در هفته از خواب بیدار شوید، می توانید به راحتی هر روز را هنگام ایجاد زنگ هشدار انتخاب کنید و ساعت زنگ دار هر هفته را انتخاب کنید .
‏برای تمام دلایل فوق، زنگ ساده بهترین ساعت زنگ دار در بازار است و بسیار بهتر از ساعتهای زنگ هشدار پیش فرض آندروید است.
‏ویژگی های ساعت زنگ دار ساده:
‏● سریعترین روش راه اندازی.
‏● زنگ فعال / غیر فعال کردن با یک لمس.
‏● یک پیام را برای هر هشدار تنظیم کنید.
‏● فرمت AM / PM یا 24 ساعته
‏● هشدارها مرتب شده اند به ترتیب آنها حلقه می شوند.
‏● هر هفته در روزهای خاص هشدار را تکرار کنید.
‏● پیشنهادات زنگ هوشمند بر اساس هشدارهای قبلی شما، بنابراین شما هرگز فراموش نکنید که به کار یا مدرسه بروید.
‏● صدای زنگ هشدار را که می خواهید از تمام آهنگ های زنگ گوشی، آهنگ ها و صداها را انتخاب کنید. از موسیقی مورد علاقه خود بیدار شوید!
‏● سفارشی کردن مدت زمان چرت زدن.
‏● 3 دکمه زنگ هشدار برای جلوگیری از زنگ زدن و ادامه خواب (اختیاری).
‏● 1 دکمه زنگ زدن دکمه چرت زدن.
‏● بیدار شدن به آرامی در حالی که حجم و لرزش به آرامی افزایش می یابد.
‏● زنگ پس از مدتی به شدت با صدای بلند می شود تا به خواب های سنگین نیز از خواب بیدار شود. صدای پیش فرض ما بهینه شده است تا بلندترین آن باشد.
‏● موجود در زبان انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، لهستانی، پرتغالی، روسی، ایتالیایی، ژاپنی، آلمانی، کره ای، عرب، هندی، چینی و اندونزیایی.
‏● طراحی ویژه برای قرص ها و تلفن های همراه بزرگ
‏● رایگان است!
‏‏ساده! سریع! آسان! با صدای بلند!

‏* مشکل رفع شد که باعث می‌شد برخی از آلارم‌ها ذخیره نشود یا برای تعداد کمی از کاربران زنگ نخورد.
‏* مشکلات جزئی رفع شد.
‏* بهبودهایی در حلقه آهنگ زنگ.

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محسن اسلامی
١٥ خرداد ١٤٠٢

‏✓ به موقع زنگ میخوره ‏✗ اینکه منو فارسی نداره و بعد از بصدا دراومدن هر گزینه ای رو میزنی میره روی حالت چرت و ۵دقیقه دیگه دوباره میزنه باسلام خوبه در کل ولی ضعفش فارسی نبودنشه و تبلیغ داشتنشه و لی مثل برنامه های ایرانی هر وقت عشقش کشید کار بکنه یا نکنه نیست

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر خیلی خوب
١٢ فروردین ١٤٠٢

ندراه تم و غروب طلوع

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر mOjTaBa
٢٦ مهر ١٤٠١

حرف نداره ولی دقیقا نمیفهمم چه تغیری روی نسخه بروزرسانی شده

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده