استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۶۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۲۵
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۳۰
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده MicroZon Studio
‏‏ساعت شب نئون LED یک ساعت نئون پیشرفته برای گوشی های اندرویدی است. این ساعت دیجیتال نئون، زمان شما را در قالبی متفاوت تنظیم می کند، فرمت زمان خود را در 12 ساعت / 24 ساعت انتخاب کنید، ساعت دیجیتال نئون برای صفحه اصلی، برنامه را زنده تر و مفیدتر می کند. صفحه نمایش ال ای دی ساعت زنگ دار شب پیشرفته، ساعت دیجیتال بزرگ، ساعت دیجیتال LED و زنگ ساعت شبانه با طراحی زمان است. می توانید ساعت زمان خود را مانند سبک خود سفارشی کنید، رنگ ساعت خود را انتخاب کنید و طراحی ساعت خود صفحه نمایش تلفن همراه خود را با یک ساعت زنگ دار قدرتمند شب LED منحصر به فرد می کند. نمایشگر ساعت دیجیتال نئون LED شب، نمایش ثانیه، تاریخ، روز و ماه. کاغذ دیواری ساعت زنگ دار هوشمند دیجیتال LED یک تصویر زمینه زنده ساده با ساعت شب نئون است. می توانید از ساعت برای ساعت زنده و کاغذ دیواری استفاده کنید.
‏در ساعت زنگ دار دیجیتالی زمان خواب می توانید رنگ های نمایش ساعت را تنظیم کنید. نمایش زمان با ثانیه در ساعت برای صفحه قفل و همچنین میزان باتری به درصد بر روی صفحه نمایش گوشی اندروید با سبک دیجیتال و فونت متفاوت نشان داده می شود. در صورت تمایل می توانید والپیپر پس زمینه ساعت دیجیتال هوشمند زنگ دار را تغییر دهید. ساعت دیجیتال بزرگ رنگارنگ یک ساعت شب کنار تخت برای اندروید است، نمایش ساعت زنده در صفحه قفل شما با طرح ها و رنگ های زیبا. ساعت مسافرتی با چراغ نئون مفید است و صفحه نمایش موبایل شما را با ساعت دیجیتال منحصر به فرد و خاص می کند. ساعت زنده زمین نئون این امکان را برای تغییر صفحه نمایش تایمر دیجیتال LED با یک ساعت ایموجی جالب و زیبا فراهم می کند. کاغذ دیواری رنگارنگ led ساعت هوشمند شبامکانات ساعت لبه را فراهم می کند. در ساعت LED لبه، کاربر به راحتی رنگ نور LED ساعت اندروید رنگارنگ LED را سفارشی کرده و همچنین مکان زمان لبه را تغییر می دهد. ساعت دیجیتال تاریخ تاریخ نیز امکان تنظیم زمان هر دو کشور را بر روی صفحه نمایش اندروید فراهم می کند. کاربر می تواند زمان آمریکا، زمان آسیا، زمان کانادا، زمان اروپا و همچنین ممکن است زمان سایر کشورها را با منطقه زمانی فعلی تنظیم کند. تایمر صفحه نمایش ساعت نئون دیجیتال LED امکان ساعت تایمر را فراهم می کند. کاربر به راحتی زمان را در ساعت تایمر تنظیم می کند و کار ما را شروع می کند و در زمان به پایان می رسد. کاپیپر دیجیتال رنگارنگ ساعت زنده نئون یک تصویر زمینه زنده ساعت نئونی کاملا آفلاین است که برای ساعت صفحه اصلی و صفحه قفل استفاده می شود. در این ساعت رنگارنگ، بسیاری از انواع ساعت دیجیتال نئون، ساعت زنده، سبک قلم نیز در صفحه نمایش دستگاه و صفحه قفل نمایش داده می شوند.
‏ساعت led شب نئون و کاغذ دیواری زنده یک ساعت تصویر زمینه زنده با طراحی بسیار بالا است، این کاغذ دیواری زنده ساعت LED زیبا همچنین باتری شما را ذخیره می کند. این یک تصویر زمینه ساعت دیجیتال واقعی است. شما همیشه ساعت خود را در معرض نمایش دارید، با استفاده از این ساعت، تلفن همراه خود را منحصر به فرد کنید، جدیدترین ساعت دیجیتال نئونی خود را برای صفحه قفل نشان دهید، ساعت خود را در آنجا تنظیم کنید، ساعت های زیادی برای پسران و دختران وجود دارد، ساعت آنالوگ دارای سبک شماره گیری زیادی با سبک ساعت متفاوت با سفارشی کردن، هر روز یک ساعت منحصر به فرد جدید را به عنوان تصویر زمینه برای موبایل اندرویدی خود پیدا کنید. شما سبک انتخابی دارید و همچنین می‌توانید ساعت را با درخشش رنگی و جلوه‌های نئون تغییر دهید.
‏برنامه نئون LED ساعت دیجیتال شب یک برنامه تصویر زمینه زنده بسیار قابل تنظیم است.
‏ شما می‌توانید آن را سفارشی کنید. ویژگی های زیر:
‏ 
‏ ☆ تصویر زمینه پس زمینه
‏ ☆ نمایش تاریخ، روز هفته، ثانیه
‏ ☆ تغییر رنگ، اندازه و موقعیت ساعت
‏‏اشکالات جزئی را حذف کنید

نظرات و امتیاز ها

۲۳۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 09174384233
٣ تیر ١٤٠٣

‏✓ متین ‏✗ متین متین متوسط دوست دارد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر رامین
١٠ فروردین ١٤٠٣

‏✓ عالی تن ک یو

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر .....
٧ فروردین ١٤٠٣

‏✗ بدرد نخور اصن نمیاره حالمو بهم زد خدایی ی برنامه درست بسازین

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده