استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mobile Security Antivirus

Mobile Security Antivirus

آنتی‌ویروس

نسخه۲.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۸
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۱۰۹
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Lumos LLC
‏‏چرا Alpha Security یک برنامه ضروری است؟
‏ ★ ویروس حذف برای Android
‏ ★ افزایش سرعت موثر و پاک کننده حافظه پنهان هوشمند
‏ ★ بهینه‌سازی باتری هوشمند
‏ این آنتی‌ویروس فوق‌العاده اندروید، جعبه ابزار همه در یک، Android Protection و Android Clean Master را اکنون نصب کنید تا تلفن اندرویدی خود را تمیز و تقویت کنید. دیگر نخواهید پرسید که چگونه تلفن اندرویدم را تمیز کنم.
‏ چگونه Alpha Security عملکرد دستگاه شما را بهبود می‌بخشد؟
‏ ✨ آنتی ویروس رایگان - پشتیبانی شده توسط یک موتور آنتی ویروس در سطح جهانی، Alpha Security همیشه به شما محافظت حرفه ای و در زمان واقعی می دهد. برای محافظت از گوشی خود در برابر حملات ویروس، ویروس را با ویروس پاک کننده اسکن و پاک کنید. این آنتی ویروس گوشی شما را نجات می دهد! ویروس پاک کننده همیشه به شما محافظت حرفه ای و بلادرنگ می دهد. با موتور آنتی ویروس قدرتمند رایگان ASecurity Antivirus، همه برنامه‌ها (از جمله برنامه‌های تازه نصب‌شده) را به‌طور خودکار اسکن کنید و ویروس را پاک کنید تا از تلفنتان محافظت کنید.
‏ ✨ Junk Cleaner - فایل‌های ناخواسته را پاک کنید. به تجزیه و تحلیل برنامه ها در تلفن اندرویدی کمک کنید و فایل های کش بی فایده برنامه را با خیال راحت پاک کنید. پاک‌کننده تلفن ASecurity فایل‌های ناخواسته ذخیره‌شده در کارت SD شما را اسکن و حذف می‌کند تا بتواند RAM را آزاد کند، فضا را آزاد کند و حافظه را تقویت کند، که می‌تواند به اهداف ما نیز برسد: تلفن تمیز و تقویت موبایل. پاک‌کننده تلفن ASecurity به راحتی برنامه‌های کاربردی یا فایل‌های ناخواسته باقیمانده و فایل‌های حافظه پنهان را پاک می‌کند، که این عوامل اصلی بر عملکرد تلفن تأثیر می‌گذارند، که می‌تواند تا حدودی به بهینه‌سازی باتری نیز کمک کند. برای تقویت حافظه، حافظه تلفن را با Junk Cleaner پاک کنید!
‏ ✨ تقویت کننده RAM - حافظه را بهینه کنید و سرعت تلفن خود را افزایش دهید. تلفن و عمر باتری خود را افزایش دهید. پاک کننده تلفن ASecurity ما یک پاک کننده هوشمند در سراسر جهان است که انواع برنامه تمیز کردن تلفن و تقویت تلفن را برای بهینه سازی تلفن و افزایش سرعت تلفن شما ترکیب می کند! پاک کننده تلفن ASecurity می تواند برنامه های مصرف کننده انرژی را خاموش کند تا طول عمر باتری شما افزایش یابد. این همچنین یک برنامه تمیز کننده مانند خنک کننده CPU است. دانلود برای تقویت تلفن همراه در حال حاضر!
‏ فقط دانلود کنید و از برنامه تمیز کردن در سطح جهانی لذت ببرید! پاک کننده تلفن امنیتی: آنتی ویروس تلفن برای Android! اکنون عملکرد تلفن Android خود را افزایش دهید!
‏ خط‌مشی رازداری - https://lumos.mobi/policy-asecurity /

نظرات و امتیاز ها

۱,۱۰۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر nazar
٣١ تیر ١٤٠٢

برای موبایل های شیاومی ساخته شده و خیلی بدرد بخوره امید وارم نظرم با نظر شما مشترک باشه اگه بود لطفا لایک کنید(:

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر علیرضا
٢٢ تیر ١٤٠٢

‏✓ عالیه ۳گیگ فضا رو پاک سازی کرد

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر عطا
٦ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ VpN کار نمیکنه

میپسندم۷ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده