استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی رانندگی
Trucks Off Road

Trucks Off Road

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۲۴۵۹۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۱
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵۸
حجم۹۴۹ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده ODD Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏به Trucks Off Road (TOR) خوش آمدید!
‏فیزیک گل و لای بزرگ ، تخریب در زمان واقعی و گرافیک با کیفیت کنسول در محیط خارج از کشور.
‏کامیون ها
‏کامیونی را انتخاب کنید تا با بیش از 400 قسمت منحصر به فرد از موتورها ، محورها ، اگزوزها ، دمنده ها ، توربوها ، سیستم تعلیق ، انتقال ، لاستیک ، چرخ ها و غیره اصلاح شود ... سپس کامیون خاموش خود را با طیف عظیمی از پانل ها ، گزینه های رنگ آمیزی تنظیم کنید. و اعلامیه پس از آماده شدن ، چرا دوستانتان سوار جدید خود را از طریق بارگذاری عکس فیس بوک نشان نمی دهد.

ویدئو معرفی بازی

‏خاموش
‏کامیون خود را در پارک های گلی مختلف از جاده خارج کنید تا در حالت های Single یا Career با یکدیگر رقابت کنید. حالت های مسابقه عبارتند از Freestyle ، Circuit Racing ، Drag Racing ، Mud Bogging و Open Play.
‏جاده
‏در Trucks Off Road (TOR) خسته کننده و خسته کننده نیست که مهارت های شما را تیز نگه دارد. تابلوهای تبلیغاتی را بررسی کنید تا ببینید که آیا شما بهترین بوگنج جهان هستید یا خیر. با به روزرسانی های بیشتر می توانید مطمئن باشید که این بازی به ارزش سرمایه گذاری در آن خواهد بود ، زیرا همچنان به رشد و گسترش خود ادامه خواهد داد.
‏اطمینان حاصل کنید که برای دستیابی به جدیدترین مطالب و ویژگی ها ، با دستگاه خود متصل به اینترنت بازی می کنید و از نسخه پشتیبان تهیه شده پروفایل خود اطمینان حاصل کنید (Cloud Save Cloud را در صفحه تنظیمات فعال کنید). توجه داشته باشید؛ گرافیک روی AUTO تنظیم شده است ، می توانید آنها را بالاتر تنظیم کنید اما دستگاه شما ممکن است شروع به عقب ماندگی کند.
‏برای پشتیبانی فنی یا بازخورد ، support@oddgames.com.au http://www.oddgames.com.au
‏https://www.facebook.com/trucksoffroad/
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Added 2 new trucks to pro truck area
Reduced memory usage for smaller devices
Minor bug fixes
Replaced licensed designs with generics

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده