استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۰۶
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۳
حجم۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده World Games
‏‏توضیح
‏ ** شرک سونی 1
‏ ** قابلیت اجرا بصورت دو نفره
‏ ** همراه با کد تقلب و راهنمای کامل بازی
‏ یک بازی ماجراجویانه و جذاب با گرافیک عالی و گیم پلی بسیار حرفه ای و روان برای پلی استیشن است.این بازی از روی کارتون شرک ساخته شده است .در بازی شما باید به شرک کمک کنید تا مراحل را پشت سر بگذارد.به شما پیشنهاد میکنیم که این بازی جذاب را از دست ندهید.هم اکنون میتوانید این بازی جذاب را از مایکت دریافت نمایید.
‏ ♥ محیط بسیار زیبا و گرافیکی بازی
‏ ♥ با قابلیت اجرای بازی به وسیله دسته
‏ ♥ ماجرا های هیجان انگیز و پر از معما
‏ ♥ دارای مراحل پر هیجان و چالش برانگیز
‏ راهنما :
‏ تمام صفحه کردن بازی
‏ در برخی از گوشی ها ممکن است در اطراف بازی حاشیه های سیاه وجود داشته باشد به جهت استفاده از تمام صفحه گوشی مسیر زیر را طی نمایید
‏ وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در قسمت تنظیمات صفحه نمایش بر روی- نسبت صفحه نمایش - کلیک نمایید و در بخش باز شده قسمت - کشیده - را انتخاب نمایید --- به وسیله دکمه برگشت از تنظیمات خارج شوید تا تغییر مورد نظر ذخیره گردد اکنون بازی بصورت تمام صفحه و بدون حاشیه های سیاه اجرا می گردد.
‏ ذخیره کردن بازی
‏ در این برنامه قادر خواهید بود در هر جای دلخواه بازی را ذخیره نمایید و بعدا به ادامه بازی بپردازید بدین منظور مسیر زیر را طی نمایید.
‏ پس از ورود به بازی بر روی دکمه منوی گوشی (در گوشی های فاقد دکمه منو بر روی دکمه برگشت) کلیک نمایید- از منوی باز شده قسمت – ذخیره بازی- را انتخاب نمایید – سپس در یکی از محل های نشان داده شده بازی را ذخیره نمائید.
‏ استفاده از کد تقلب
‏ در این برنامه می توان بصورت خودکار از کدهای تقلب(در صورت موجود بودن کد تقلب) در بازی استفاده نمود. برای راحتی شما عزیزان تمامی کدهای تقلب هر بازی بصورت پیش فرض در برنامه گنجانیده شده است و برای استفاده از آنها مسیر زیر را طی نمایید.
‏ پس از ورود به بازی بر روی دکمه منوی گوشی (در گوشی های فاقد دکمه منو بر روی دکمه برگشت) کلیک نمایید- از منوی باز شده قسمت – کد تقلب - را انتخاب نمایید. در صورت موجود بودن کد تقلب در صفحه جدید می توان کدهایی را که نیاز دارید انتخاب و آنها را فعال سازید جهت غیر فعال سازی نیز همین مسیر را طی کرده و بر روی دکمه غیر فعال کردن کلیک نمایید.
‏ تنظیم صدای بازی
‏ در صورتی که صدای بازی مشکل دار می باشد و نویز اضافی در آن شنیده می شود می توانید برای اصلاح آن مسیر زیر را طی نمایید
‏ وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در بخش تنظیمات صدا بر روی – کیفیت صدا – کلیک نمایید و یکی از سه گزینه مربوطه را انتخاب نمایید و به بازی برگردید اگر مشکل همچنان موجود بود دوباره همان مسیر طی شود و یک گزینه دیگر انتخاب گردد
‏ کلید های مجازی
‏ در برخی از بازی ها نیاز هست که همزمان دو کلید را با هم فشار دهیم تا مثلا بتوانیم تیراندازی نماییم یا عمل دویدن صورت بگیرید که معمولا در این مواقع باید از کلیدهای L1 یا R1 استفاده شود که دسترسی به این دکمه ها در صفحه گوشی مشکل می باشد به همین جهت با استفاده از کلید های مجازی می توان این مشکل را برطرف نمود راهنمایی های لازم در پایین شرح داده می شود.
‏ در برخی از بازی ها نیاز است برای دویدن (یا تیر اندازی) دکه R1 را نگه داریم که می توان با ساخت کلید مجازی تنها یکبار بر روی این کلید زده تا این کلید فعال شده و عمل دویدن(یا تیراندازی) بصورت خودکار صورت پذیرد و با کلیک مجدد بر روی دکمه این دکمه غیرفعال می شود برای تنظیم کردن این نوع از کلید مجازی مسیر زیر را طی نمایید.
‏‏بهبود عملکرد بازی

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر شمیم
١ اسفند ١٤٠١

بازم داره میگه که باید پلاگین نصب کنم😠

میپسندم۵ نمیپسندم۴
عکس کاربر امیر عباس
١٨ بهمن ١٤٠١

خوب بود ولی هنگ

میپسندم۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر امیر علی محمودی
٢٨ آبان ١٤٠١

بازی خوبی ولی خیلی حوصله سر بر😪😴😪😴🤕

میپسندم۱۱ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده