استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
سگهای خالدار سونی 1

سگهای خالدار سونی 1

نسخه۲.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۰۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۰
حجم۷۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده World Games
‏‏توضیح
‏ ** سگهای خالدار سونی 1
‏ توجه :در برخی گوشی ها بعد از ورود به برنامه و در صفحه اصلی برنامه قبل از زدن دکمه شروع حتما 5 ثانیه صبر فرمایید تا بازی بدرستی نمایش داده شود
‏ برای اولین بار در کل برنامه های مشابه در مایکت حجم دیتای این بازی از 150 مگابایت به 30 مگابایت کاهش داده شده است که موجب آزادسازی فضای زیادی از حافظه می گردد
‏ تمام صفحه کردن بازی
‏ در برخی از گوشی ها ممکن است در اطراف بازی حاشیه های سیاه وجود داشته باشد به جهت استفاده از تمام صفحه گوشی مسیر زیر را طی نمایید
‏ وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در قسمت تنظیمات صفحه نمایش بر روی- نسبت صفحه نمایش - کلیک نمایید و در بخش باز شده قسمت - تمام صفحه - را انتخاب نمایید --- به وسیله دکمه برگشت از تنظیمات خارج شوید تا تغییر مورد نظر ذخیره گردد اکنون بازی بصورت تمام صفحه و بدون حاشیه های سیاه اجرا می گردد.
‏ ذخیره کردن بازی
‏ در این برنامه قادر خواهید بود در هر جای دلخواه بازی را ذخیره نمایید و بعدا به ادامه بازی بپردازید بدین منظور مسیر زیر را طی نمایید.
‏ پس از ورود به بازی بر روی دکمه منوی گوشی (در گوشی های فاقد دکمه منو بر روی دکمه برگشت) کلیک نمایید- از منوی باز شده قسمت – ذخیره - را انتخاب نمایید – سپس در یکی از محل های نشان داده شده بازی را ذخیره نمائید.
‏ بارگذاری بازی
‏ بعد از ذخیره نمودن بازی جهت ادامه بازی در هنگام ورود به بازی روی دکمه منوی گوشی (در گوشی های فاقد دکمه منو بر روی دکمه برگشت) کلیک نمایید- از منوی باز شده قسمت - بارگذاری - را انتخاب نمایید – سپس یکی از محل های نشان داده شده که در آن بازی را ذخیره نموده اید را انتخاب نمایید و ادامه بازی لذت ببرید.
‏ ذخیره خودکار بازی
‏ با تنظیم این مورد، در هنگام خروج از برنامه بازی به صورت خودکار ذخیره خواهد شد و در هنگام ورود مجدد به بازی از همان نطقه بازی آغاز خواهد برای تنظیم مسیر زیر را طی نمایید.
‏ وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در انتهای قسمت تنظیمات و در بخش - تنظیمات متفرقه - بر روی- ذخیره خودکار هنگام خروج - کلیک نمایید و در بخش باز شده دکمه – فعال - را انتخاب نمایید ----- به وسیله دکمه برگشت از تنظیمات خارج شوید تا تغییر مورد نظر ذخیره گردد.
‏ استفاده از کد تقلب
‏ در این برنامه می توان بصورت خودکار از کدهای تقلب(در صورت موجود بودن کد تقلب) در بازی استفاده نمود. برای راحتی شما عزیزان تمامی کدهای تقلب هر بازی بصورت پیش فرض در برنامه گنجانیده شده است و برای استفاده از آنها مسیر زیر را طی نمایید.
‏ پس از ورود به بازی بر روی دکمه منوی گوشی (در گوشی های فاقد دکمه منو بر روی دکمه برگشت) کلیک نمایید- از منوی باز شده قسمت – کد تقلب - را انتخاب نمایید. در صورت موجود بودن کد تقلب در صفحه جدید می توان کدهایی را که نیاز دارید انتخاب و آنها را فعال سازید جهت غیر فعال سازی نیز همین مسیر را طی کرده و بر روی دکمه غیر فعال سازی کلیک نمایید.
‏ کلید های مجازی
‏ در برخی از بازی ها نیاز هست که همزمان دو کلید را با هم فشار دهیم تا مثلا بتوانیم تیراندازی نماییم یا عمل دویدن صورت بگیرید که معمولا در این مواقع باید از کلیدهای L1 یا R1 استفاده شود که دسترسی به این دکمه ها در صفحه گوشی مشکل می باشد به همین جهت با استفاده از کلید های مجازی می توان این مشکل را برطرف نمود راهنمایی های لازم در پایین شرح داده می شود.
‏ در برخی از بازی ها نیاز است برای دویدن (یا تیر اندازی) دکه R1 را نگه داریم که می توان با ساخت کلید مجازی تنها یکبار بر روی این کلید زده تا این کلید فعال شده و عمل دویدن(یا تیراندازی) بصورت خودکار صورت پذیرد و با کلیک مجدد بر روی دکمه این دکمه غیرفعال می شود برای تنظیم کردن این نوع از کلید مجازی مسیر زیر را طی نمایید.
‏ وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در بخش - تنظیمات ورودی ها - بر روی – نقشه توابع اضافی – کلیک نمایید در صفحه جدید بر روی بخش – نقشه کلید های مجازی – کلیک نمایید – در صفحه جدید بر روی یکی از شش محل موجود کلیک نمایید – در منوی باز شده stickyR1 را انتخاب نمایید بدیهی است در هر بازی با توجه به کارایی مد نظر می توان یکی از کلید های حاوی sticky را انتخاب نمود . به وسیله دکمه برگشت از تنظیمات خارج شوید تا ذخیره سازی صورت بگیرد اکنون کلید جدید R1 بر روی صفحه نمایش ظاهر شده است که با یکبار کلیک بر روی آن فعال می شود(رنگ آن پررنگ می شود) و با کلیک مجدد دکمه غیر فعال می شود.
‏‏بهبود عملکرد بازی

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Abbas Eskandari
٨ شهریور ١٤٠٢

بازی عالیه ولی نمیدونم چرا برای گوشی شیاعومی میگه ویروس داره کسی میدونه به من بگه ممنون از همتون

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سید رقیه موسوی
٥ خرداد ١٤٠٢

من این بازیرو قبلن تو سو نیم داشتم الان سونی نداریم سیدی داریم این بازی نمیاد

میپسندم۱ نمیپسندم۳
عکس کاربر 🥀🖤من یک امیرم🖤🥀
١٦ فروردین ١٤٠٢

برای اجرای بازی باید لاکی پکچر رو دانلود کنید بعد دیتا دانلود میشه

میپسندم۵ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده