استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ورزشی
Bowling Club™- Bowling  Game

Bowling Club™- Bowling Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲.۲۴.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۱۱
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۱۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده gameone
‏‏🏅 Bowling Club™ یک بازی ورزشی بولینگ بازی سه بعدی رایگان و هیجان انگیز جهان در سال 2020 است!
‏🏅 برای به چالش کشیدن بازی های بولینگ چند نفره PVP با بهترین بولرهای PBA، و همچنین درگیری با دوستان!
‏🏅برترین بازی ورزشی شبیه‌سازی و کاسه در هر بولینگ سه بعدی هیجان انگیز برای به چالش کشیدن بولینگ پادشاه!

ویدئو معرفی بازی

‏ Bowling Club™ b> بازی های سرگرم کننده توپ ورزشی محبوب است. این یک بازی بولینگ سه بعدی شبیه سازی آرکید رایگان است که دارای کوچه ها و توپ های بولینگ سه بعدی فوق العاده است. در بازی، گیم‌پلی ورزشی بهینه‌سازی شده برای اپلیکیشن‌ها، یک تجربه بولینگ جذاب کاملا متفاوت است! توپ‌های جدید بیشتری را باز کنید و آنها را ارتقا دهید، از نردبان بالا بروید و با سایر بول‌بازها به صورت آنلاین رقابت کنید! بازی درگیری نهایی را به صورت آنلاین و آفلاین بازی کنید.
‏به باشگاه بولینگ بپیوندید! برای انجام بهترین بازی های سرگرم کننده با توپ، وارد حساب کاربری خود در فیس بوک شوید و با دوستان خود در برنامه آنلاین رایگان کاسه کنید!!!
‏✨ویژگی های بازی✨
‏🎳 Quick-fire PVP آنلاین به صورت واقعی- زمان، حریف مناسب مهارت را مطابقت دهید، یا با دوستان خود بازی کنید؛
‏🎳 واقع بینانه ترین تجربه خیره کننده، شبیه سازی چالش سرگرم کننده بولینگ؛
‏🎳 گیم پلی بازی مینی: بولینگ مست، بولینگ دومینو، و Strike Master br>🎳 4 حالت عالی بولینگ: مسابقه چند نفره PVP در زمان واقعی، مسابقات، بولینگ مست، بازی تک؛
‏🎳 کوچه های گرافیکی فوق العاده سه بعدی، از جمله بسیاری از کوچه های فضای باز و، بازی بولینگ سه بعدی واقع گرایانه شگفت انگیز؛
‏🎳 Plenty. توپ‌های بولینگ سه بعدی واقعی و 10 پین و لاین در دسترس است؛
‏🎳 مسابقات چند نفره برای بردن جام‌های زیادی مسابقه می‌دهند، شما را تبدیل به بولینگ کینگ در جهان می‌کند؛
‏🎳 با دوستان خود درگیری: 1v1 آنلاین با دوستان خود بازی کنید. PK در هر زمان و هر مکان، حتی از طریق فیس بوک در خدمه بولینگ&club;
‏🎳 هر دو هفته یکبار با توپ توکن. در مسابقات برنده شوید، نشانه ها را جمع آوری کنید و جوایز فصل را جمع آوری کنید؛
‏🎳 رتبه بندی. آیا آماده‌اید تا در یکی از بهترین ورزش‌های رقابتی پادشاه PBA باشید؟
‏[انواع پین‌بال‌های خارق‌العاده و توپ‌های بولینگ شگفت‌انگیز]
‏انواع تجهیزات مادی، تجربه‌ای متفاوت! یک سیستم ارتقاء توپ مشابه RPG، برای بهبود مهارت های نبرد خود تلاش کنید. سطوح متعدد را به چالش بکشید و مکان های جدید را باز کنید! حتی شما همین الان یک بسته هدیه دریافت خواهید کرد!! کاسه کنید و افسانه خود را در حالت حرفه ای بسازید!
‏[CREATIVE MINI & ARCADE SIMULATION GAMES TO REREARDS REWARDS]
‏بر اساس قوانین سنتی رقابت بولینگ، ما همچنین چند بازی مینی کلیپ آرکید را به عنوان Drunk اضافه کردیم بولینگ، بازی های سرگرم کننده مینی بولینگ مانند دومینو بولینگ و Strike Master. می توانید 10 پین شافل، 100 پین... برای بازی بولینگ نهایی!
‏و انواع بازی های کوچک آرکید مانند Daily wheel، Super Wheel و flips. این بازی بسیار آسان برای یادگیری و معتاد به آن است، شما نمی توانید در بازی متوقف شوید. با دوستان خود کاسه بازی کنید!
‏[فصل و تورنمنت های چالش برانگیز برای بولینگ کینگ]
‏اکنون، می توانید با بالا رفتن از نردبان، به طور مداوم به چالش کشیده و امتیاز جمع آوری کنید تا استاد بولینگ شوید. هیت کینگ کیست؟ قهرمانی کیست؟ نردبان کیست؟ آیا می خواهید جیسون بلمونتی باشید؟ در هر خدمه با دوستان خود درگیر شوید!
‏[گرافیک سه بعدی نهایی که رقیب برترین بازی های شبیه سازی است]
‏توپ های بولینگ، کوچه های واقع گرایانه، و پین ها با گرافیک سه بعدی خیره کننده ساخته شده اند. صحنه های شبیه سازی مانند کوچه بولینگ، قلعه برفی، مسیر 66، و غیره. باعث می شود تجربه واقعی خدمه بولینگ را داشته باشید!
‏بولینگ به اندازه تنیس و گلف جالب است، این برنامه آنلاین رایگان برای ورزش ها ضروری است. طرفداران اگر تنیس روی میز (پینگ پنگ)، فوتبال (فوتبال)، بسکتبال، بیسبال، بدمینتون، والیبال را دوست دارید، پس این بازی شبیه سازی بولینگ قطعا مورد علاقه شما خواهد بود!
‏آماده هستید که جیسون بلمونته بعدی شوید؟ بازی را دانلود کنید و باشگاه بولینگ خود را هم اکنون راه اندازی کنید! آنلاین با هم برخورد کنید و یک پادشاه حرفه ای بولینگ شوید!
‏برنامه بازی سرگرم کننده را دانلود کنید و از مسابقات چند نفره لذت ببرید یا سفر کمپین خود را شروع کنید. در هر گروهی با دوستان خود درگیری داشته باشید، مانند آنچه قبلاً انجام نداده اید!
‏به صفحه طرفداران فیس بوک ما بپیوندید:
‏https://www.facebook.com/BowlingClubGame/
‏ما امیدوارم از باشگاه بولینگ لذت ببرید.
‏از آن لذت ببرید!
‏‏🎉🎉چه خبر: ====
‏به صفحه طرفداران ما خوش آمدید:
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/BowlingClubGame/

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده