استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Archery King 3D

Archery King 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۱
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Games Lobby
‏‏تیراندازی با کمان تیراندازی بازی با بسیاری از گرافیک واقع بینانه، دانلود رایگان
‏آیا شما آماده برای تبدیل شدن به یک رئال بومن تیراندازی با کمان تیراندازی استاد؟ شما می توانید یک تیرانداز تیراندازی با کمان بهتر در این بازی جنگ کماندار برای نشان دادن مهارت های تیراندازی با کمان خود را. شروع به تیراندازی امروز با بازی در تیراندازی با کمان باشگاه در این مرکز تیراندازی با کمان بسیار جذاب بازی های المپیک و تجربه عمل کماندار واقعی! هر کس خوش آمدید به بازی و شروع به تیراندازی تیراندازی با کمان خود را با لذت رئالیسم فوق العاده!

ویدئو معرفی بازی

‏بازی یکی از محبوب ترین بازی های ورزش مدرن در بازی های المپیک. این برنامه رایگان برای تبدیل شدن به استاد تیراندازی با کمان.
‏به رئال تیراندازی با کمان تیراندازی است تعظیم همراه بازی تیر اندازی 3D است که شگفت انگیز 3D تیراندازی گرافیک محدوده تیراندازی با کمان، انیمیشن است و آن را به طوری که با فیلم و یا فیلم مانند مکان / مراحل واقع بینانه است. باعث می شود شما احساس می کنید در واقع در بازی های ورزشی از تیرانداز کماندار. بیا و سعی کنید بهترین خود را به تیراندازی با کمان واقعی قوس استاد bueskytte!
‏تیراندازی با کمان واقعی ارائه تجربه بومن واقعی تیراندازی با کمان فوق العاده است که ویژگی های گرافیک خیره کننده 3D دارید بازی های جنگ کماندار، انیمیشن های شگفت انگیز مانند باشگاه تیراندازی با کمان و کنترل ساده مانند مرکز تیراندازی با کمان. فلش ساقه در اهداف به طور کلی در فاصله های مختلف را به تکمیل سطوح و مراحل به دست آوردن سکه فلش پاداش در این بازی ورزشی بازی های المپیک. آماده برای چالش شدید از Real تیراندازی با کمان تیراندازی مطلع. یک نفس، هدف به هدف، ساقه فلش و ضربه چشم گاو نر در حال حاضر برای لذت بردن واقع گرایی! آیا شما می شود بهترین کماندار و یا بومن با قوس bueskytte؟
‏در تیراندازی با کمان واقعی شما همیشه می خواهید چالش های جدید در محدوده تیراندازی با کمان روبرو هستند. پاک کردن مراحل برای افزایش مهارت های خود را و دسترسی به مکان های جدید، که در آن شما در برابر بهترین از بهترین رقابت! هدف از این بازی است که به تیراندازی فلش خود را در اهداف. انواع مختلفی از سطوح با ویژگی های مختلف و چالش تیراندازی وجود دارد.
‏اعتیاد غیر قابل اجتناب. این صفحه نمایش تیراندازی واقع بینانه. کنترل های ساده! رقابت مدال نفس! انواع نقشه ها، انواع اهداف و اهداف در حال حرکت!
‏در شروع در حال حاضر! هدف و ساقه. شما رئال تیراندازی با کمان استاد!
‏★★★ به ویژگی های بالا بازی است ★★★
‏• تیراندازی اول شخص تیراندازی با کمان 3D
‏• کارآمد کنترل بازی
‏• چند مکان تیراندازی با کمان تیراندازی: جنگ درست، تیراندازی با کمان درست و حیاط خلوت
‏• گرافیک 3D و جلوه های صوتی
‏• مرحله بر اساس محیط
‏• بسیاری از سطوح اعتیاد آور و رقابتی
‏★★★ در سلب مسئولیت است ★★★
‏این بازی رایگان حاوی تبلیغات.
‏لذت بردن از تیراندازی با کمان واقعی، بزرگترین بازی تیراندازی با کمان از 2016-17!
‏پیشنهاد شما خواهد بود لذت بزرگ ما برای بهبود بازی زمان ویژگی های به زمان.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
متین
٢٧ آذر ١٣٩٩

گول عکساشو نخورید یک ستاره زیادش

۵ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده