خانه بازی شبیه سازی
Cookbook Master - Master Your Chef Skills!

Cookbook Master - Master Your Chef Skills!

تعداد دانلود۳۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۸۳
حجم۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Tapps Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازی اندروید Cookbook Master – Be the Chef! یکی از بازی های اندرویدی شبیه سازی و در سبک بازی های سرگرم کننده پخت و پز و آشپزی قرار دارد. در این بازی اندرویدی لازم نیست که حتما سر آشپز باشید بلکه میتوانید براحتی از دستور غذاها که در کتاب آشپزی وجود دارد بهترینها را بپزید و میل کنید و دستورات آن را یاد بگیرید. در هر پارت با پخت غذای مورد نظر از روی دستورالعمل های واقعی و تکمیل آن، یک ستاره دریافت میکنید و یک قدم به سرآشپز شدن نزدیک میشوید.
‏در این بازی پخت و پز اندرویدی شما دارای بیش از ۴۰ نوع مواد غذایی برای پخت و پز همانند تخم مرغ، کاهو، پیاز، گوجه، پنیر پارمسان، نان، سوسیس، خردل، قارچ، جعفری، کره، هویج، شکر، گوشت، فلفل، بلیمو و … هستید و همچنین بیش از ۳۰ دستورالعمل برای پخت غذاهایی مانند: پوره سیبزمینی، همبرگر، سوسیس، اسپاگتی، سالاد سزار، استیک، کیک شکلاتی، مرغ سرخ شده، پیراشکی و… برای شما وجود دارد و میتوانید از آنها استفاده کنید.
‏در بازی اندروید Cookbook Master – Be the Chef! ضمانتی وجود ندارد که شما هنگام انجام بازی گرسنه نشوید و از این بازی رایگان اندرویدی دست بکشید. پس باید آماده باشید تا ماموریت های خوشمزه ای را انجام دهید و به سرآشپز بزرگ تبدیل شوید.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Cookbook Master – Be the Chef!:
‏– بازی آشپزی شبیه ساز اندروید
‏– پخت غذاها با استفاده از دستور غذاها
‏– دریافت ستاره هایی پس از تکمیل غذا
‏– ارائه ی بیش از ۴۰ نوع مواد غذایی برای پخت
‏– ارائه ی بیش از ۳۰ دستورالعمل غذا
‏– پخت غذا هایی همچون : اسپاگتی، سالاد سزارو …
‏– توانایی انجام بازی بصورت رایگان
‏– انجام ماموریت های خوشمزه و جذاب
Bug Fixes & Improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟